25 sierpnia 2019 Luizy, Ludwika, Józefa

PRACA: pracownik naprawy/produkcji palet

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 mieiące temu, 2019-06-03

kadry@paldrew.info

552353261

Praca na stanowisku pracownik naprawy palet.

Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny Charakter pracy: Stacjonarna

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar pracy: Cały etat, praca jednozmianowa.

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

- mile widziane prawo jazdy kat. B

- zaangażowania i odpowiedzialności

- obowiązkowości i skrupulatności

- umiejętności pracy w zespole

Obowiązki:

Praca polega głównie na naprawianiu palet, poprzez wymianę uszkodzonych elementów na nowe oraz zbijaniu ich pistoletem pneumatycznym. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

- pracę w godzinach 6.00-14.00

- umowę o pracę

- premie uznaniowe

- płatne nadgodziny i soboty

- bony świąteczne

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail: kadry@paldrew.info tel.552353261

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Praca na stanowisku pracownik produkcji palet.

Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny Charakter pracy: Stacjonarna „Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymagania:

- mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi « mile widziane prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

Praca polega na zbijaniu palet drewnianych z przygotowanych elementów pistoletem pneumatycznym. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za porządek w miejscu pracy.

Oferujemy:

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji w formie CV na adres e-mail: kadry@paldrew.info 552353261

Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało11 49 minut

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...

Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej w Pasłęku

Pozostało20 dni

14 września w Pasłęckim Ośrodku Kultury wystąpią gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej....

Dożynki gminne

Pozostało21 dni

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15...