PRACA: SPRZEDAWCA

Ogłoszenie zostało dodane - 2019-03-25
0

paslek@agroma.olsztyn.pl

Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku technicznego zaopatrzenia rolnictwa. W świadomości Polaków jesteśmy już od 1949 roku. Od 1994 roku funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a od roku 2006 wchodzimy w skład Grupy Sznajder. Swoją działalność prowadzimy na terenie północnej Polski, posiadamy sieć sprzedaży liczącą 40 sklepów. W ofercie posiadamy min.: części zamienne do ciągników i maszyn rolniczych, artykuły zootechniczno-weterynaryjne, akumulatory, artykuły ogrodnicze, ogumienie, akcesoria motoryzacyjne, śruby, oleje, smary, narzędzia warsztatowe, ogrodnicze, elektronarzędzia itp. W związku z dynamicznym rozwojem przedsiębiorstwa poszukujemy pracowników na stanowisko:

Sprzedawca do sklepu
Miejsce pracy: Pasłęk

Wymagania:

- wykształcenie techniczne

- znajomość mechanizacji rolnictwa

- znajomość obsługi komputera

- prawo jazdy min. kat.B

- miejsce zamieszkania Pasłęk lub okolice

- znajomość części rolniczych

Główne zadania:

- doradztwo techniczne

- utrzymywanie kontaktów z klientami

- realizacja założonych celów sprzedaży

W zamian oferujemy:

- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

- przyjazną atmosferę

- możliwość rozwoju zawodowego

- podejmowanie nowych wyzwań

- motywacyjny system wynagrodzeń

- umowę o pracę na pełny etat

Oferty prosimy składać paslek@agroma.olsztyn.pl

Czy będzie nowy rekord na KRAM GOLF CUP?

Pozostało5 dni

29 czerwca na polu golfowym Sand Valley w Pasłęku odbędzie się szósta...

Muzyka polska powraca nad Warmię i Żuławy

Pozostało11 dni

„Muzyka Polska na Warmii i Żuławach” to festiwalowa specjalność...

Muzyka polska na Żuławach

„Muzyka polska na Żuławach” to letni festiwal Elbląskiej Orkiestry...