13 sierpnia 2020 Diany, Hipolita, Poncjana

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA W WARSZTACIE SAMOCHODOWYM

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-27

klimczakstefan78@wp.pl

606701733

Warsztat Samochodowy AMELSERW w Pasłęku zatrudni na stanowisko :

Obowiązki:

- dbałość o poziom obsługi klienta

- odpowiedni dobór i zamawianie towarów

- przyjmowanie i otwieranie zleceń samochodów do naprawy

- nadzór nad wyposażeniem stanów magazynowych

- nadzór nad prowadzeniem działu reklamacji

Wymagania:

- doświadczenie w dziale motoryzacji

- wykształcenie min.średnie

- bardzo dobra organizacja pracy

- duża samodzielność i rzetelność

Oferujemy:

- zatrudnienie - umowa o pracę

- stabilne zatrudnienie w firmie o potencjale rozwojowym

- bardzo dobre warunki pracy i płacy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV na adres email: klimczakstefan78@wp.pl

Kontakt w spawie ogłoszenia

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin seriwsu