Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

IV MARSZ ELBLĄSKI KU PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

dodał czwartek, 21 lutego 2019r.
Już w sobotę 02.03.2019 godz. 15,00 przy pomniku na skwerze rtm. Pileckiego start do Marszu. Po Marszu wykład na temat "Żołnierzy Wyklętych" 09.03.2019 godz 17,00 ul. Św. Ducha 26 (pensjonat FM) w Elblągu wyświetlony będzie film "Podwójnie "wyklęty" o "Burym" w reżyserii Ewy Szakalickiej. Po filmie spotkanie z reżyserką.

Luty
21
2019
Dodał czwartek, 21 lutego 2019r.

Ruch Narodowy inspiruje akcję - "Stop bezprawnym roszczeniom żydowskim"  -


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Potrzebą chwili jest natychmiastowa i twarda ale nie słowna tylko czynna odpowiedź polskiego rządu izraelskiemu państwu. Dość już żydowskiej buty.


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

> spokojny < Masz na myśli ,, w mordę i nożem " ? To ty  jesteś ,,żulik " , a nie spokojny. Izrael  ma broń jądrową podobnie jak Korea płn , ale jest pod opieką Trumpa.


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

"jontek", "jontek", to Trump jest pod opieką żydowską - Bank Rezerw Federalnych jest konsorcjum syjonistyczno-żydowskim 9 stowarzyszonych banków będących własnością Rothschildów, a którego prezesem nie może być nikt z innej narodowości niż żydowska, obecnie jest to Jerome Powell.
 
1. Rothschild Banki w Londynie i Berlinie.
 
2. Lazard Brothers Bank Paryża.
 
3. Israel Moses Seif Banks of Italy.
 
4. Warburg Bank of Hamburg i Amsterdam.
 
5. Lehman Brothers of NY.
 
6.Kuhn, Loeb Bank of NY (Now Shearson American Express).

7. Goldman Sachs w Nowym Jorku.
 
8. National Bank Commerce NY / Morgan Guaranty Trust (J. P. Morgan Bank - Equitable Life - Levi Morton  główni akcjonariusze).
 
9 Hanover Trust of NY (William i David Rockefeller & Chase Narodowy Bank NY główni akcjonariusze).
 


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Ty bolszewicki pomiocie w czasie jak ostatni "wyklęty" był sądzony, na ochotnika poszedłeś go gomułkowskiej i stukałeś butami z nogami  w śmierdzących onucach przed komuszymi żydowskimi oficerami.


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

wynalazek, daj spokój tym epitetom i emocjom bo żyłka pierdząca pęknie. A tak na  marginesie to że Twoje onuce śmierdziały to nie znaczy że innym też. Moje w latach 70-tych utrzymywałem w czystości.


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Słuchaj no ty, jontku - Izrael swoimi bombkami może straszyć Arabów ale nie nas. Od zakończenia wojny Niemcy i Żydzi kombinowali razem. Niemcy chcieli i chcą nadal zmyć z siebie piętno morderców, więc wymyślili, że to mordowali "naziści" a o Niemcach cisza. Żydom dobrze zapłacili, by ci zgodzili się na tę bajkę na którą świat się nabrał i nawet niektórzy Polacy. Żydom wciąż mało kasy, więc robią z Polaków współodpowiedzialnych wraz z "nazistami" za te zbrodnie. Więc jak są współwinni, to niech płacą. I stąd te pozaprawne roszczenia wobec nas. Teraz jest okazja by im jasno powieedzieć - wara od nas, idźcie do NIemców jak wam mało. Rząd powinien zaognić stosunki z Izraelem - niech świat zobaczy, że coś nie tak z tymi Żydami, skoro Polska tak ostro wystąpiła. 


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Słuchaj no ty mocno spokojny . A kto u nas jest taki mądry , że poprowadzi politykę taką która ujarzmi niemców i żydków ? Macierewicz widzi grozbę w Rosji, ale nie uzasadni gdzie są przejawy zagrożenia. Krym i Donbas Putin zabrał , bo nie były to tereny ukraińskie historycznie. Gdyby pozostawił , to TRUMP  forty by budował własnie tam . A tak musi w Polsce. Rakiety , które kupujemy , to wzmacnienie przemysłu zbrojeniowego ,,trumpów ". Żadna wojna nam nie grozi, bo Putin jest zbyt słaby , aby ją rozpocząć . Ukraina , to tylko wojenka propagandowa , która może się zakończyć pozytywnie dla Putina. Łukaszenko z Putinem na nartach w Soczi ustalili, że mimo głodu nie dadzą się w zbrojenich. Polacy wspierają USA , dla dobra USA.


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Nie chodzi o "ujarzmianie niemców i żydków" (to się pisze dużą literą), tylko żeby się od nas odczepili. Rosja nie jest taka dobroduszna i jeśli jej będzie potrzebne to zaatakuje a "ustalanie" między Łukaszenką a Putinem wygląda tak: Putin - sdiełajesz eto i eto, Łukaszenka - tak toczno. W polityce nikt nikogo nie wspiera bezinteresownie, tylko jeśli wspierajacemu tak jest korzystnie. Polska wskutek wieloletniej polityki jej sprzedajnych rządów ( a to Moskwie a to Berlinowi) jest słaba i jest między młotem i kowadłem i musi główkować co w danej chwili jest korzystne czy z kim w danej chwili trzymać. Teraz wychodzi, że trzymać trzeba z USA a to niestety kosztuje a Żydzi pod ochroną USA chcą nas oskubać. I Żydom mimo ochrony USA możemy się postawić. Czy kiedykolwiek choć raz ktoś nam pomógł bezinteresownie?   


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Właśnie zaraz zacznie wakować stanowisko szefa warszawskiego żydowskiego muzeum Polin, na którego następcę musi się zgodzić trzy podmioty - warszawski magistrat, polski rząd i ktoś tam trzeci, nie pomnę kto. Rząd ma okazję dokopać Żydom - na nowego szefa powinien wysunąć kandydaturę pani profesor Ewę Kurek, znakomicie znającą stosunki polsko-żydowskie. I postawić warunek nie oglądając się na nikogo - albo akceptujecie tę kandydaturę albo zamykamy muzeum. Ma do tego swoje prawo, bo całość funkcjonowania tego muzeum jest na kosz polskiego podatnika. I nie trzeba wojny, trzeba tylko zachować stoicki spokój a niech sobie inni krzyczą, plują, płaczą, złorzeczą.  


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Niestety. na to nie pójdzie ani "Juda" ani Premier wychowujący swoje dzieci w duchu żydowskim poprzez żydowską szkołę. Terazniejsza "kłótnia" jest tylko ustawką przedwyborczą tak w Israelu jak i w Polsce. Tam rządzący chcą pozyskać zatwardziały elektorat antypolski, a polskie "zagrywki" rządzących tracących nawet swój twardy elektorat wasalną polityką wobec żydów, chcą pokazać, że "mogą" się postawić Israelowi w imię Polskiej Racji Stanu, tyle, że po wyborach w Israelu wszystko powróci do "normy" - minister zostanie odwołany, w międzyczasie po cichu ustalą jak zedrzeć z Polaków haracz (tak jak podpisano "Umowę stowarzyszeniową" z Wspól. Eur. pod przykrywką harmideru o lustrację). W Polsce nie rządzi już PiS, a ŻydoPiS. Tylko Ruch Narodowy prezentuje polski kierunek.


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Marcus Eli Ravage - osobisty biograf klanu Rothschildów, tak pisał o chrześcijanach i chrześcijaństwie:

"Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji.
- Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci.

- Żydowska dziewczyna jest waszym ideałem macierzyństwa i dziewictwa. 

- Żydowski zbuntowany prorok jest centralną figurą w waszych religijnych modlitwach.

- My zlikwidowaliśmy waszych bogów, odstawiliśmy waszą rasową spuściznę i zastąpiliśmy ją naszym bogiem i naszymi tradycjami.

 Żaden podbój w historii nie może być nawet porównywalnym z tym czystym i sprawnym opanowaniem was!" 

Nic dodać, nic ująć. Co najlepszego może zrobic polski rząd, to siedzieć już cicho. 
 


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Prof. Dariusz Stola to jest odpowiedni człowiek na tym miejscu. Muzeum Polin pod jego dyrekcją stało się miejscem ważnych debat i wydarzeń kulturalnych. Zyskało wystawę stałą, odbywają się wystawy czasowe. Jak np, "Obcy w domu. Wokół Marca ’68", na której pokazano m.in. przykłady mowy nienawiści publicystów rządowej m.in.TVP,  Magdaleny Ogórek o ojcu Borowskiego, Ziemkiewicza o parachach, jakby żywcem wzięte z '68 roku.

W samym tylko 2018 roku odwiedziło je 670 tys. zwiedzających. To chyba o czymś świadczy. Wystarczy już, że Gliński najlepsze sceny teatralne w Polsce rozłożył.


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Wejdz lub skopiój link i podpisz petycję (przewiń nizej bo tam trzeba podać Imię, Nazwisko i adres email): http://podpiszapel.pl/petycje/roszczeniazydowskie/


Luty
22
2019
Dodał piątek, 22 lutego 2019r.

Zagłada, tam są wystawy przedstawiające relacje naszych narodów od chwili gdy mój kraj Was przyjął pod swój dach. Dlatego to wybiórcze ujadanie na swoją drugą Ojczyznę  to nic innego jak delikatnie mówiąc to niewdzięczność. A tak na marginesie to co Tobie do polskich teatrów? Zajmij się mową " miłości " w wykonaniu premiera i ministrów izraelskiego rządu.


Summernote
06:39
Janek

Znowu jakiś nawiedzony, możesz łowić w Jeziorku. Po...

Wrześniowe GP Zakrzewka II - wyniki
05:38
Kroczek

Wstyd żeby na takim łowisku nie bylo karpia i...

Wrześniowe GP Zakrzewka II - wyniki
00:59
J.d.

a kiedy otrzymają te osoby, które nie mają kont...

Są pieniądze na dodatek węglowy
17:32
Pytam

A co cię prymitywna lalu kredyty frankowe interesuje...

Są pieniądze na dodatek węglowy
17:25
Heniek

Mój koszt 47 zeta z małpką ,zagrychą i browarkami,a...

Nie tylko Enej
15:11
Weranda

A co, ja na wieczorach kawalerskich nie bylam?

Nie tylko Enej
14:22
Kira

Ławeczka i skecze były na czasie, nauczyciele...

Nie tylko Enej
Dziś: 3Wczoraj: 29więcej 7101
10:09

masz więcej metrów kwadratowych w kuchni niż praw...

Dlaczego honorowymi obywatelami Pasłęka są...
10:05

spoko ale kto pytał wracaj do kuchni...

kobiety nie zajmują się tylko plotkami
13:35

Proszę o zmianę opisu tego forum, jest bardzo...

kobiety nie zajmują się tylko plotkami
13:26

Bardzo złe to świadczy o stosunkach spolecznych i...

Dlaczego honorowymi obywatelami Pasłęka są...
13:12

Dlaczego honorowymi obywatelami Pasłęka są...

Dlaczego honorowymi obywatelami Pasłęka są...
15:53

czyżby zaczęło przyjmować komentarze?

Montaż haka w samochodzie
21:38

Zakład mechaniczny u wuja. Polecam

Montaż haka w samochodzie
Pogoda

Pasłęk, Poniedziałek 26 września

13°
wiart: 3.95 m/s wilgotność 66% ciśnienie 1006 hPa zachmurzenie 98% opady deszczu 0.53 mm
Wschód: 06:33
Zachód: 18:31

WT

8° - 16°

ŚR

9° - 18°

CZW

10° - 14°

PT

8° - 15°

SOB

8° - 14°

NIEDZ

10° - 13°