Z ostatniej chwili

Forum Co? Gdzie? Kiedy?

Obchody 77 rocznicy powołania Narodowych Sił Zbrojnych.

dodał poniedziałek, 23 września 2019r.
28.09.2019 Elbląg 1. - godz, 12,00 Św. Msza w intencji żołnierzy NSZ w Katedrze św. Mikołaja 2. - godz. 15,00 Ratusz Staromiejski (ul. Stary Rynek 25) - wykład Kajetana Rajskiego pt. "mity wokół historii NSZ" - wywiad z Andrzejem Stryjewskim, synem sierżanta W. Stryjewskiego ps. "Cacko" - wykład Jarosława Kłosowskiego - "Wybitne postacie NSZ": - film dokumentalny "Kochankowie lasu" - - koncert patriotyczny grupy "Tomasz Kuś i Przyjaciele" -

Październik
05
2019
Dodał sobota, 05 października 2019r.

82. lata temu wprowadzono getto ławkowe na Uniwersytecie  Warszawskim. Wczoraj odbyła się uroczystość upamiętniająca ofiary tych regulacji. Rektor Uniwersytetu nie wziął w niej udziału i odmówił patronatu. Niezrozumiała decyzja. Znak czasów


Październik
05
2019
Dodał sobota, 05 października 2019r.

W reakcjach na powołanie Hitlera na stanowisko kanclerza Rzeszy, uderzające są słowa szefa głównej niemieckiej organizacji żydowskiej: „Spokojnie czekajmy”. Nie ma go za co winić - zło nigdy nie ogłasza wszem i wobec, że właśnie przychodzi.

Spokojnie czekajmy. Czyżby? Historia zatacza koło, idzmy na wybory. 

 

 

 


Październik
05
2019
Dodał sobota, 05 października 2019r.

Niemal wszystkim - politykom, działaczom związkowym, oficerom, biznesowi i innym wydawało się, że naziści (niemający przecież większości w Reichstagu) będą pod ich kontrolą, że przyszłość jest przewidywalna. Przestroga


Październik
05
2019
Dodał sobota, 05 października 2019r.

:„Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków, Unii Europejskiej.- Demokracji mówimy nie!”Takie hasła pojawiały sie w Polsce w kampanii do europarlamentu


Październik
05
2019
Dodał sobota, 05 października 2019r.

“Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły” – ten cytat z bajki Ignacego Krasickiego to najbardziej zwięzłe, a jednocześnie najbardziej trafne podsumowanie sytuacji Żydów w okupowanej Polsce. Dobranoc


Październik
05
2019
Dodał sobota, 05 października 2019r.

Żydowski parobek znowu się uaktywnił. Talmudyczny obowiązek nakazuje przedstawianie złego Polaka gnębiącego biednego Żyda i shoah szabesgoj, żydowski parobek stara się ten obowiązek spełnić.


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

Stul pysk jarkowy parobku! A to dla chrapcia:

Jarosław Kaczyński sporą uwagę poświęcił konkurentom Prawa i Sprawiedliwości.

– Nie będę ich dzielił, bo w gruncie rzeczy, może z wyjątkiem Konfederacji, co ona zrobi jeśli dostałaby się do parlamentu to Bóg jeden raczy wiedzieć.

 

Jak to co zrobi? Będzie brać pobory za nasze pieniądze a potem cztery lata dopiszą sobie do swoivh głodowych emerytur


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

Jeszcze za rządów PO Jarosław Kaczyński stojąc przed Szpitalem Powiatowym w Garwolinie przekonywał, że zamykanie oddziałów dziecięcych i zła sytuacja w służbie zdrowia mają twarz Donalda Tuska. Pod koniec rządów PiS los oddziału dziecięcego w garwolińskim szpitalu wisi na włosku. – Sytuacja jest dramatyczna – mówi Wirtualnej Polsce dr Małgorzata Wielopolska


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

Badacze przeprowadzili analizę różnic cen, jakie wystąpiły w dyskontach na przestrzeni dwóch ostatnich lat. Najmocniej zdrożały artykuły standardowo kupowane przez rodziny - aż o 11 procent. Najmniej mogli odczuć podwyżki seniorzy, bo wybierane przez nich produkty zdrożały o 5 procent


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

Nieźle, nieźle. Jad się sączy coraz szerszym strumieniem i zwieracze coraz bardziej popuszczają. 


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

A tak do mkeritum to co napiszesz?


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

"meritum"


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

No cóż, tuż przed wyborami zwolennicy "aby było tak jak było" dwoją się i troją aby powstrzymać wiszący nad ich głowami topór drugiej kadencji PiS. Boją się tego, bo to oznacza dla nich trwałe odcięcie od publicznego koryta. Trza będzie iść do roboty razem z tymi "pisowskimi moherami" ale przecież nic konkretnego "sie nie umi".


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

Pochwal si,ę co ty umiesz, najemniku do szczekanie na krótkim łańcuchu przy psiej budzie. Co ci się odmieniło na lepsze? Fuvhę w jakiejś radzie nadzorczej dostałeś czy jak?


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

No widzisz, jak jesteś przesiąknięty egoizmem, aby tylko dla siebie. Ja nie potrzebuję nic od władzy, daję sobie doskonale sam radę w życiu. Ale cieszę się, gdy Polska wyzwala się spod złodziejskiego wpływu, gdy staje na nogi. To dla mnie też jest ważne a nie tylko moje osobiste sprawy.


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

Co do meritum to przeczytaj sobie słowa p.Neummana, który twierdzi że gów.o wiesz idąc na wybory / o reszcie nie wspomnę /  i oczywiście p.Sthura że jesteś wrzodem na dup.e Europy. Ale zapisz się do Platwormy to będziesz mógł bezkarnie kręcić wałki.


Październik
06
2019
Dodał niedziela, 06 października 2019r.

Poczytaj  następne słowa Neummana dotyczące m.in. Ciebie oraz odsłuchaj przemówienie Wałęsy. Plują na takich jak my czy pada deszcz????


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Ty nie jestę wart nawet oplucia, szkoda śliny. Wystarczy, że ty [lujesz. Zobaczysz kto będzie protestować jak przyjdą po ciebie. Rewolucja zjada własne dzieci.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

PO rzyga na ludzi a nawet na swoich członków. Mają głosować i wykonuwać polecenia a nie dyskutować.  Za to otrzymają ochronę Neumana za woje przekręty jesli zapisza sie do PO. Tak jet w  PO w skrócie.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Tak jest w każdej mafii, więc i w PO nie może być inaczej.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

W pisuarze jest miejsce na dyskusję i nikt wodza nie musi słuchać! Za odmienne zdanie jeszcze ci poklaszczą. Przykład pierwszy z brzega to senator Bobko.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Ardanowski zapewnił, że najsłabiej agencji wychodzi zajmowanie się wnioskami inwestycyjnymi. Ja na to nie mogę pozwolić. Wniosków na modernizację dla rolników, gdy zwróciłem dyrektorom uwagę, było 20 tys., dwa dni temu zostało siedem tysięcy, tych najtrudniejszych. One mają być rozwiązane w listopadzie, czyli można - powiedział minister. - Mi jest przykro, że takimi twardymi słowami musiałem ich zdyscyplinować, ale efekty są


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Pogrzeb Morawieckiego skomentował Paweł Kukiz, lider partii Kukiz'15, z list której marszałek senior dostał się do Sejmu. Jak stwierdził, Kornel Morawiecki za życia był nieustannie odrzucany, także przez ugrupowanie Prawa i Sprawiedliwości. - Był odpychany przez blisko ćwierć wieku. Również przez tych, którzy wczoraj lali krokodyle łzy, siedząc w pierwszych rzędach w kościele. Dla mnie pobyt na tej mszy pożegnalnej był dość przykry. Miałem różne myśli dotyczące właśnie hipokryzji - powiedział w "Śniadaniu Polsat News". 

Kornel był ogromnym marzycielem, pragmatyzm polityczny był dla niego na dalszym planie. Był fizykiem, a fizycy mają bardzo otwarte umysły, inaczej podchodzą do rzeczywistości niż przeciętny człowiek. I on czasami myślał również abstrakcyjnie, pewne abstrakcje chciał wprowadzać w życie

- dodał, podkreślając, że Kornel Morawiecki nie mógł liczyć na wsparcie Prawa i Sprawiedliwości.

Lider Kukiz'15 zdradził, że ostatni raz rozmawiał z marszałkiem seniorem około miesiąca temu. Z kolei  przed majowymi wyborami do europarlamentu - jak relacjonował - Kornel Morawiecki zapytał go, czy przedstawiciele założonej przez niego partii Wolni i Solidarni mogliby wystartować z list Kukiz'15, bo "PiS go nie chce".

- Odpowiedziałem: przepraszam cię, ale ty masz taki PiS-owski wizerunek w tej chwili, że ja nie bardzo widzę miejsce - powiedział Kukiz. Jak dodał, próbował się dowiedzieć od Kornela Morawieckiego, czy nie rozważał startu z list Prawa i Sprawiedliwości. - Oni mnie nie chcą, oni się mnie boją - miał odpowiedzieć marszałek senior.

Kornel Morawiecki nie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Cytować największego obłudnika i hipokrytę, który sprzedał swoje ideały najbardziej chwiejnej partii i zdradza tajniki negocjacji,  to jest szczyt idiotyzmu.


Październik
07
2019
Dodał poniedziałek, 07 października 2019r.

Ależ to nie jest żaden idiotyzm - to jest zdrada narodowa. Idiotyzmem mogą być brednie jakiegoś zbałamuconego Polaka, który plecie bzdury, bo mu się zdaje, że jest lepszym i mądrzejszym od "mocherów". Ale tu pisze jakiś zdeklarowany wróg Polaków, osobnik pokroju żydowskiego parobka, który tu od czasu do czasu wtrąca swoje trzy szekle..


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :szczupak
15:14 dziś
Ukarany nieraz

Ciekawe jaka to inwencja wykazal sie aktualny...

Straż Miejska do likwidacji
13:19 dziś
Xxxxxxxxxxxxxxxx

A manipulant i impertynent koklusz nadal trzyma się...

Straż Miejska do likwidacji
13:08 dziś
Jaja ak berety

Na to stanowisko to trzeba mieć klasę doświadczenie...

Straż Miejska do likwidacji
13:06 dziś
Brawo

Brawo. Nareszcie mądre decyzje z magistratu . CZAS...

Straż Miejska do likwidacji
10:37 dziś
Lenka

Wyższe wykształcenie oczywiście ma ,i staż na...

Straż Miejska do likwidacji
10:35 dziś
Szok

Najpierw to trzeba mieć wykształcenie minimum AWFiS...

Straż Miejska do likwidacji
10:21 dziś
Obudź się

Tak przypilnuje od 7.00 do 15 A potem co Więc...

Straż Miejska do likwidacji
Dziś: 35Wczoraj: 26więcej 61777
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 18 maja

22°
wiart: 5.99 m/s wilgotność 46% ciśnienie 1016 hPa zachmurzenie 2% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:33
Zachód: 20:42

NIEDZ

9° - 24°

PON

10° - 21°

WT

12° - 21°

ŚR

13° - 23°

CZW

13° - 23°

PT

13° - 20°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08