Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Podpisz petycję o prawa mniejszości narodowych

dodał piątek, 16 marca 2018r.
Polacy na Litwie na Was liczą! Pod petycją Minority Safe Pack potrzeba 1 mln podpisów – https://ec.europa.eu/citizens-initiative/32/public/#/ Zagwarantowanie pełni praw autochtonicznym mniejszościom narodowym w Unii Europejskiej, na zasadach podobnych do tych funkcjonujących w Finlandii czy Danii,… prawy.pll/67735-polacy-na-litwie-na-was-licza-pod-petycja-minority-safe-pack-potrzeba-1-mln-podpisow/

Marzec
16
2018
Dodał piątek, 16 marca 2018r.

Dla Polaków na Litwie, w Niemczech, Ukrainie itp...


Marzec
16
2018
Dodał piątek, 16 marca 2018r.

Do Marek Chrapan: kilka miesięcy nie odzywałem się, co chwalę sobie, lecz teraz nie wytrzymałem. Czy naprawdę nie stać Ciebie na własne zdanie, na własny apel do nas, do narodu nawet? Zaś odsyłacze stosujesz, jakbyś we własne zdanie i we wlasne siły nie wierzył. Pamiętam z lat pięćdziesiątych ub w,. a nawet ub, tysiąclecia. Jako dzieci razem w Pasłęku wraz z innymi nacjami (litewskimi, ukraińskimi, żydowskimi, niemieckimi), będąc Polakami, osiedleńcami, przybyszami, bawiliśmy się. Napisz coś o swym stosunku do Innych nacji proszę i oceń, czy mógłbyś w mieszanym środowisku egzystować, ok?


Marzec
16
2018
Dodał piątek, 16 marca 2018r.

on podobno jest zydem


Marzec
16
2018
Dodał piątek, 16 marca 2018r.

Prof Andrzej Friszke: plebejska cześć partii komunistycznej, działacze średniego szczebla, funkcjonariusze MSW, kombatanci Gwardii Ludowej, Ludowego Wojska Polskiego, znaleźli wspólny język w antysemityzmie i antyinteligenckości. A również w obsesji antyzachodniej.Konferencja #MARZEC68 50 lat później w Krakowie.


Marzec
16
2018
Dodał piątek, 16 marca 2018r.

Wyzwiska, szturchańce, splunięcia. "Jestem Polką w czarnej skórze. Nie znam innej ojczyzny" W Warszawie wytrzymała dwa tygodnie. Nieprzyjemne sytuacje zdarzały się codziennie. Wreszcie Rajel, czarnoskóra Polka, powiedziała "dość". Chce wyjechać ze stolicy, w której spotkała się z pogardą.

Wszystko zaczęło się od facebookowego wpisu Agnieszki Łabuszewskiej, właścicielkiCafe Kulturalna, w której zatrudniła się Rajel. "Dwa tygodnie temu przeprowadziła się doWarszawy dziewczyna. Dobra energia, uśmiech, inteligencja i chęć do pracy. Przyjęliśmy ją do Kulturalnej. Aha. Jeśli to dla kogokolwiek ważne, bo dla nas nie - ciemnoskóra POLKA" - napisała wczoraj Łabuszewska.

"Pół miesiąca wyzwisk w tramwajach i na ulicy, splunięć i wyzywania od 'ciapatych' wystarczyło. Zwolniła się i wyjeżdża. Ludzie, ta fala podchodzi nam już pod drzwi" - zakończyła właścicielka Kulturalnej.

- Jechałam tramwajem z Pragi do Centrum. Na przystanku wsiadła kobieta ok. 30 lat. Gdy mnie mijała szturchnęła mnie tak mocno, że prawie się przewróciłam. Powiedziała "spie*dalaj ciapata" i poszła dalej. Dwóch facetów obok się zaśmiało. Inna pani nie powiedziała nic. Tego typu sytuacji było mnóstwo.


Marzec
17
2018

Jego plemię powstało na skutek gwałtu Tatara na praprababce Zydowce.


Marzec
17
2018
Dodał sobota, 17 marca 2018r.

"Gdzie diabeł nie może, babę pośle" - (baba w porzekadle to nie kobieta, a coś pośredniego typu Środa,  "A. Grodzka" czyli K. B. Bęgowski,  Senyszyn itp...) porzekadło jak ulał pasuje do opisu  Agnesy Łobaszewskiej. Jak sobie przypomnimy Marsz Niepodległości 2016 i "dziennikarza" Gó..no Wyb.......  J. Hugo Badera  przefarbowanego jakimś szuwaksem na murzyna który stwierdził "- Przede mną przeszło kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którym towarzyszyło zdziwienie: „Matko, czarnuch przyszedł”. Nawet jak tego nie wypowiadali, czułem to." - bo nikt na niego nie zwracał uwagi, a rzeczywisty murzyn - polski Patriota dr  Bawer Aondo-Akaa  idący pod sztandarami ONR - wymusił na farbowańcu przeprosiny. Nie udała się prowokacja farbowanego czarnucha, totalniacy z Gó..a Wyb..... po odczekaniu aż ucichnie sprawa farbowańca, wyasygnowali na "pierwszą linię frontu"  swoją podopieczną (uczestniczka KODorastów i tym podobnego LBGT) nad którą patronat trzyma Hajka Bufetowa (za ile ten pastronat wskazują haracze za lokale w podziemiach Dworzec Centralny - Marszałkowska - A. Jerozolimskie czy obrywki podległych Hajce urzędasów za "prywatyzację " domów). Dla Gó..a Wyb..... i ta akcja spaliła się wyśmiana bo nikt normalny nie uwierzy. Każdy kto choć raz był w Warszawie ostatnich czasów i poruszał się komunikacją publiczną doskonale wie, że jeździ tam tyle samo innych ras niż biała i nikt nikogo nie zaczepia, chyba, ze naprani Ukraińcy. Szkoda czasu na odpowiedzi dla tego typu insynuacji odsuniętych odsuniętych od koryta na zawsze.

Co do "marca 68" on jest wynikiem "czerwca 67" - https://kierunki.info.pl/2018/03/marek-chrapan-i-znowu-historie-pisze-sie-pod-etap-panstwa/


Marzec
17
2018
Dodał sobota, 17 marca 2018r.

 ty jestes wynikiem  jalty ? komuszy sierzancie


Marzec
17
2018
Dodał sobota, 17 marca 2018r.

W poprzedcnim poście link (podaję jeszcze raz) nie wyświetla bezpośrednio artykułu - po wejściu na "kierunki" należy  wejść na "społeczeństwo" i tam cofnąć się do chyba 3 art. pod tyt. "I znóew historię pisze się pod etap państwa"- https://kierunki.info.pl/2018/03/marek-chrapan-i-znowu-historie-pisze-sie-pod-etap-panstwa/%3C/p%3E


Marzec
18
2018
Dodał niedziela, 18 marca 2018r.

Chrapan> Choroba mózgu u ciebie postępuje wolno , ale skutki są widoczne. Teksty są coraz bardziej pozbyte sensowności , a brak odniesień do propozycji ci składanych , to strach przed kompromitacją. Zastanawiam się jak 70-letni staruszek mógł poddać się  takim nieokrzesanym młodzieńcom jak WINNICKI ? Kiedy w Pasłęku zorganizujesz jakiś ZLOT ?  Ale taki , aby echo poszło w świat , a miasto Pasłęk stało się symbolem i dumą BURMISTRZA.


Marzec
18
2018
Dodał niedziela, 18 marca 2018r.

Co ten komuszy ochotniczy  gomulkowski sierżancina, powstaly na skutek krzyżowki żyda z Tatarem może?


Marzec
18
2018
Dodał niedziela, 18 marca 2018r.

Przedwojenne pismo ONR-u Sztafeta (z 6 czerwca 1934 roku), przed wizytą Goebbelsa w Warszwaie: ,,Postać Goebellsa, tak jak ją mamy z pochlebnych opinij dziennikarzy polskich i z nienawistnych głosów prasy żydowskiej, jest niewątpliwie sympatyczna. Jest to jeden z najciekawszych polityków odrodzonych Niemiec, wierzący głęboko  - co nie każdemu politykowi się zdarza – w słusznośc swojej idei. Ruch hitlerowski porywa swoja świeżością i entuzjazmem, swem wysokiem napięciem ideowem, swemi zdobyczami dla świata pracy. Jest to niewatpliwie ruch odrodzeńczy Niemiec,,


Marzec
18
2018
Dodał niedziela, 18 marca 2018r.

Przedwojenny ONR dzieli się umownie na ONR-Falanga i ONR-ABC (od nazw czasopism). ABC było dziennikiem, jakieś 75% artykułów dziennika poświęcone jest Żydom (ich oszustwom, przestępstwom, planom walki z nimi itp). W 1937 roku organ  czasopismo ABC z uznaniem donosi o uchwale lekarzy z Katowic, którzy pragną wykluczyć z zawodu lekarskiego Żydów:,,Zarząd Okręgu Śląskiego Lekarzy Państwa Polskiego w Katowicach wyraża imieniem zrzeszonych całkowite uznanie kolrgom Obwodu Warszawskiego za ich mężne wystapienie wobec lekarzy żydów na zebranuy w dn.20 ub.m - i prosi ich, aby wytrwali w zdecydowanej walce z zalewem żydowstwa. Równocześnie Zarząd prosi Zarząd Główny, aby zawiesił u urzędowaniu prezesa Obwodu Warszawskiego a nazwiska lekarzy solidaryzujących się z żydami wydrukował w Nowinach Społeczno Lekarskich. Społeczeństwo polskie winno je poznać i zachować w pamięci,,


Marzec
18
2018
Dodał niedziela, 18 marca 2018r.

Punkt 13. dotyczący Żydów w głównym dokumencie programowym ONR Falanga pt. "Zasady Programu Narodowo-Radykalnego" - Żydzi z Polski będą usunięci, a ich majątki odebrane droga ustaw.

- Usunięcie Żydów z Polski będzie poprzedzone zwróceniem Narodowi Polskiemu Jego dorobku przez całkowite wywłaszczenie Żydów. Etapem pierwszym bęzie bezwzglądne ossunięcie żydostwa z życia polskiego. Planowe i radykalne usuniecie żydów z Polski - to ostatni etap polityki w sprawie zydowskiej.

    Żydzi pozbawieni ędą praw politycznych, prawa udziałuwe wszelkich związkach społecznych , prawa służby w armii polskiej. Będą pozbawieni prawa udziału w przedsiebiorstwach polskich, prawa zatrudniania Polaków o prawa pracy u Polaków. Szkoły polskie beda wolne od Żydów, polskie życie kulturalne zostanie dla nich zamkniete.

   Zasady te umożliwią Narodowi doczekanie się, w sposób najmniej kosztowny, chwili całkowitego wysiedlenia żydów z Polski.

Wystarczającym powodem do usuniecia żydów z naszego życia jest ich niezdolność do tworzenia wielkości Polski.  


Marzec
18
2018
Dodał niedziela, 18 marca 2018r.

Do tego typka, ukształtowanego od szczenieciecych lat przez czarną gomulkowska komune /jako nastolatek poszedl chyba w 1962 albo 63 roku na ochotnika do komunistycznei armii/ nie ma co mieć żadnych zludzeń ani oczekiwań. Tylko gdzie byli jego rodzice?  Kiedy każdy zdrowo myślący rodzic bronil swoje dziecko przed slużbą komunie oni synka dzieciakadla komuny przeznaczyli. Prawdziwe dziecko pulku, jak Jaruzelski. I taki ciurak, zupak wyżerający resztki z kotła i  łażący w śmierdzących onucach dziś sie probuje patriotą mienic!


Marzec
18
2018
Dodał niedziela, 18 marca 2018r.

Co do "marca 68" on jest wynikiem "czerwca 67" 


Marzec
19
2018
Dodał poniedziałek, 19 marca 2018r.

14 czerwca w USA ukaże się książka dwóch amerykańskich historyków opisująca 219 pogromów Żydów przez Polaków i Ukraińców od 1939 do 1941 roku. Intimate Violence. Jeffrey S. Kopstein and Jason Wittenberg

- Czekamy


Marzec
19
2018
Dodał poniedziałek, 19 marca 2018r.

Jakiś ogarnięty antypolską nienawiścią Żyd, podpisujący się Shoah znów tu wypisuje swoje ociekające antypolonizmem teksty. Jak w KAŻDYM narodzie tak i w polskim byli, są i będą ludzie nastawieni antyżydowsko ale ten typ wyszukuje tylko polskie, jakby inni byli żydolubcami. Obrzydliwiec, nienawidzący Polaków. A może by tak napisał o Żydach, nienawidzących a nawet mordujących Polakow? Jak równo to równo.


Marzec
20
2018
Dodał wtorek, 20 marca 2018r.

http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/zydowscy-agenci-gestapo-i-sb-w-krakowie


Marzec
20
2018
Dodał wtorek, 20 marca 2018r.

Znow chrapanpowymi onucami wydzielanymi w gomulkowskim wojsku zaśmierdziało. Biłeś do dacha tym Żydom to teraz masz za co nie lubieć samego siebie.


Marzec
20
2018
Dodał wtorek, 20 marca 2018r.

Wąchaj, wąchaj. Jak za mało to swoje podeślę, co prawda gierkowskie ale też mocno zaciągają.


Marzec
20
2018
Dodał wtorek, 20 marca 2018r.

Idiota nie lubiący idiotów - stara prawda że jednoimienne się odpychają


Marzec
21
2018
Dodał środa, 21 marca 2018r.

Okropną karę nałożył Pan Bóg na Chrapana. Zahamował mu pracę mózgu i skierował myslenie w kierunku ,,warcholstwa ". Polega to na braku zrozumienia sytuacji w jakiej się obraca. Nie dostrzega procesów jakie zachodzą codziennie w skomplikowanej sytuacji wewnętrznej i międzynarodowej. Narodowcy w ubiegłym wieku nie mieli dostępu do internetu i telefonu komórkowego nie wspominając o TV Republika. Obecne pokolenie Winnickich nie rozumiejąc sensu KRZYCZY ! Biedny Chrapan jest bardzo aktywny i przekonany , że kogoś przekona. Jego twórczość zachwyca , jego samego. Dobrze Chrapuś , że twój temperament wpływa pozytywnie na stan stawów kolanowych. Możesz klęczeć i sam się podnieść.


Marzec
23
2018
Dodał piątek, 23 marca 2018r.

Jednak doczekaliśmy się czasów gdzie z Jewrejkołchozu (kolektywu) wyodrębnił się "jedynak" i mimo jewrejkołchoźnianego systemu mózgowego próbuje systematyzować poszczególne jednostki samodzielnie składające się na odbuduwującą się obywatelskość. Temu osobnikowi"obywatelskość" kojarzy się jedynie z jedynym wkutym na pamięć logicznym dla tamtej sfery zwrotem - "Obywatelu, dowód do kontroli!!"

Towrzyszu Obywatelu "Jedynaku - już jest ciepło, przyjdż w niedzielę na "Jeziorko" w godz. 132 - 13 i wejdź do jeszcze istniejącej przerębli, a udowodnisz tak jak my, że nie jesteś na kolanach. Cześć "towarzyszu"


Marzec
23
2018
Dodał piątek, 23 marca 2018r.

PROF. JOANNA TOKARSKA–BAKIR:

W ścisłym dowództwie kieleckiej milicji było wielu ludzi, którzy w czasie wojny zabijali Żydów.

Mamy tutaj majora Olszańskiego, komendanta wojewódzkiego MO, mianowanego już po pogromie, który od roku 1940 był członkiem Podlaskiego Legionu Śmierci, endeckiej organizacji konspiracyjnej, potem został skaptowany przez NKWD, wydał kolegów i jakiś czas później, po wkroczeniu Rosjan, zrobił to samo w Armii Krajowej. Jego zastępcą w Kielcach był Stefan Latosiński, członek NSZ, który z polecenia organizacji infiltrował Bataliony Chłopskie i Armię Ludową w okolicy Bałtowa. W skład komendy wojewódzkiej MO wchodził też Bronisław Kurczyński, szmalcownik ze Lwowa.

Jest tam Stefan Sędek, prawnik po Uniwersytecie Warszawskim, organizator przedwojennego Obozu Narodowo-Radykalnego w Kielcach, a w roku 1946 zastępca kierownika brygady śledczej kieleckiego komisariatu. To właśnie on z rana 4 lipca wysłał na Planty patrole milicjantów, na lewo i prawo opowiadające o chłopcu porwanym przez Żydów.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :amur
21:39 dziś
Bogdan

Przecież nie ma żadnego problemu. Trzeba tylko...

Jedna oferta na przebudowę okolic dworca
21:25 dziś
Pop corn

Przystąpiłem do czytania komentarzy i się nie...

Jedna oferta na przebudowę okolic dworca
20:36 dziś
Pytam

Myślisz, że to przewodniczący zwołuje sesję? On się...

Sesja IV
15:56 dziś
Kogucik

Nie wstrzelił się w cenę ,bo ją znał.

Jedna oferta na przebudowę okolic dworca
15:40 dziś
Osiem gwiazdek

To się nazywa wstrzelenie się w cenę. Następny duży...

Jedna oferta na przebudowę okolic dworca
14:44 dziś
Plastik

To działa trochę inaczej, gmina nie informuje ile ma...

Jedna oferta na przebudowę okolic dworca
14:33 dziś
Czy to mozliwe?

Taka teoria spiskowa : gmina przeznacza 100 tys na...

Jedna oferta na przebudowę okolic dworca
Dziś: 32Wczoraj: 19więcej 63432
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Piątek 21 czerwca

22°
wiart: 4.42 m/s wilgotność 59% ciśnienie 1018 hPa zachmurzenie 58% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:08
Zachód: 21:17

SOB

10° - 24°

NIEDZ

15° - 21°

PON

13° - 18°

WT

13° - 19°

ŚR

12° - 24°

CZW

14° - 26°

Aktualności forum