Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Podpisz petycję o prawa mniejszości narodowych

dodał piątek, 16 marca 2018r.
Polacy na Litwie na Was liczą! Pod petycją Minority Safe Pack potrzeba 1 mln podpisów – https://ec.europa.eu/citizens-initiative/32/public/#/ Zagwarantowanie pełni praw autochtonicznym mniejszościom narodowym w Unii Europejskiej, na zasadach podobnych do tych funkcjonujących w Finlandii czy Danii,… prawy.pll/67735-polacy-na-litwie-na-was-licza-pod-petycja-minority-safe-pack-potrzeba-1-mln-podpisow/

Marzec
23
2018
Dodał piątek, 23 marca 2018r.

Co ciekawe, obaj bracia Sędka byli ważnymi osobistościami w Organizacji Polskiej, określanej mianem zakonu wewnętrznego ONR. Ktokolwiek do niego wstępował, musiał przysiąc, że „nie ma w nim ani kropli krwi żydowskiej, za co ręczy honorem”. Jest tu Franciszek Kuś, policjant przedwojenny, a po 1939 r. granatowy, który zabił co najmniej 14 Żydów, w tym osobiście zastrzelił dwoje dzieci. Tyle samo dzieci ma na koncie Władysław Janowski, który polował na Żydów pod Strzegomiem, a w komisariacie kieleckim przesłuchiwał Kalmana Zingera, słynnego „Żyda w zielonym kapeluszu”, którego o porwanie oskarżył Henio Błaszczyk. Aż trudno uwierzyć, że ludzie o takich życiorysach rozstrzygali, co zrobić zmeldunkiem ojca Henia, który 4lipca rano zjawił się na milicji, zeznając, że syn był przetrzymywany na Plantach 7.


Marzec
23
2018
Dodał piątek, 23 marca 2018r.

Prawdy o rozegranej w lipcu 1946 r. tragedii kieleckiej nie pomogą  zrozumieć ani bajki na temat prowokacji UB, ani zakłamany podział na komunistów i bohaterskie podziemie. Prawda tkwi w polskim nacjonaliżmie i antysemityźmie. 


Marzec
23
2018
Dodał piątek, 23 marca 2018r.

Shoah, jakiej jesteś narodowości?


Marzec
23
2018
Dodał piątek, 23 marca 2018r.

Jakie ma to znaczenie. Prawda nie ma narodowości.


Marzec
24
2018
Dodał sobota, 24 marca 2018r.

Proste pytanie a Ty nadal wytnij i kopiuj.


Marzec
24
2018
Dodał sobota, 24 marca 2018r.

Indywiduum i nicku Shoah dyszący nienawiścią do polskości, to osobnik działający na pasłęckim odcinku aby koniecznie udowadniać jaki ten polski naród był i jest antysemicki w przeciwieństwie do innych narodów, np. naród niemiecki, który już taki wredny nie jest, pomimo wymordowania przez Niemców milionów Żydów. To, że NIemcy wymordowali również miliony Polaków to dla takich osobników nieistotne, ważna jest tylko śmierć Żydów. Ot i cała żydowska filozofia. Ciekawe, czy w Izraelu zezwolono by na takie antyżydowskie wpisy, na jakie sobie pozwala ta kreatura tu, w Pasłęku. A jeszcze ciekawostka - w/g opinii znawców tej problematyki - antysemitą jest ten, którego nie lubią Żydzi a czy on Żydów lubi czy nie to nieistotne. 


Marzec
24
2018
Dodał sobota, 24 marca 2018r.

Cześć Chrapan. Ustaliłeś mi spotkanie w czasie 132-13. Początkowo się ucieszyłem , że spojrzę w twoje oblicze. Za chwilę pomyslałem o karze Boskiej jaką kontynuujesz od dłuższego czasu. W/g jakiego czasomierza on pracuje ? Skąd on zna ,, cudze języki " np jewrejokołchoznik . On musi być sierżantem wyjątkowym. Strach mnie obleciał , że mam się spotkać nad jeziorkiem. A jeśli jego mózg w tym czasie wypracuje decyzję zbrodniczą ? Proponuję spotkanie w kościele św. Józefa , będzie bezpieczniej. Jesteś człowiekiem o wymiarze wszechstronnym . Raz przebywasz w Elblągu , innym razem pałętasz się po Warszawie..... granic państwowych już nie liczę. Widać po tekstach i znajomości języków cudzych


Marzec
24
2018
Dodał sobota, 24 marca 2018r.

Ten komuszy sluga to śmierdzący tchórz. Na żadne spotkanie indywidualne nie przyjdzie bo będzie się bal, że ktos mu komuszą gębe sponieiera.


Marzec
25
2018
Dodał niedziela, 25 marca 2018r.

Chrapan > grozny jesteś jeżeli akceptujesz religię ONR i Młodzieży Wszechpolskiej.  Taki Skołowski Bartosz wziął i spalił kukłę Petru. To już jest wyczyn bohaterski, bo Petru nie odgrywa żadnej roli w polityce. On jest zakochany i ma cel w życiu ; rozwód i podział majątku. I takich twoja hałastra chce niszczyć ? Zastanów się sierżancie 70-letni i poproś Boga o przebaczenie. On zrozumie. A ja czekam na spotkanie w kościele św. Józefa ( tutaj przyjąłem I komunię ). Po prawej przy wejściu woda święcona do wykonania znaku krzyża, wyżej sufit i organy. Zachowaj się jak prawdziwy polak- katolik.


Marzec
25
2018
Dodał niedziela, 25 marca 2018r.

Widzę jedynak że zostałeś na poziomie I-wszo komunijnym.


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

Trepie podpisujący się > ab <. Tylko 2 litery allfabetu opanowałeś ? Nie potrafisz odpowiedzieć po ludzku na tematy poruszone ? Mam zamiar prowadzić wojnę z ideologiem ,, faszyzmu ". Muszę poznać cele jakie chce osiągnąć Chrapan poprzez płodotwórczą i intensywną propagandę. Uważnie czytam jego wypociny i fizyczne zaangażowanie w zbiórkę pieniędzy. Uważnie sledzę stan jego umysłu i reakcje Pana Boga na jego osobowość. Osobnicy w wieku 70 lat zaangażowani w politykę mogą dokonać czynów , które nie zawsze będą akceptowane wsród otoczenia. Płażyński chodził do ,,ogólniaka " , ja również.


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

Różne piszą tu łajdaki,  Shoahy i jedynaki. Shoah pluje na Polaków,  jedynak na Chrapaniaków. Shoah to wróg jest zacięty a jedynak podgłupnięty. Shoah jest do deportacji, jedynak do edukacji. 


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

Jedynak, starość w Twoim wykonaniu jest straszna. Mam zamiar,muszę poznać,uważnie czytam,uwaznie śledzę i na deser -TREPIE. Masz problem z psychiką.. P.s. Do ogólniaka chodziło dwóch panów Płażyńskich. Tak na marginesie, chodzenie do ogólniaka w niektórych wypadkach nic nie znaczyło jedynaku.


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

To jedynak taki stary? Patrzcie, patrzcie, nie do wiary! Jam go ciągnął do oświaty a jemy bliżej gdzieś w zaświaty?


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

Młoda Żydówka, uciekając przed Polakami, dotarła aż do tartaku pod Sadownem. Tam padła, nieprzytomna. Rano wokół niej zgromadził się tłum. Młody Polak, robotnik, usiłował ściągnąć z niej skórzane buty. Przemoczone przywarły do skóry. Poleciał po siekierę, by odrąbać jej nogi z butami poniżej kolan (...)

To fragment z rozmowy z Prof. Janem Grabowskim, Gorąco polecam w szczególności prawdziwym Polakom,,


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

Shoah jest do deportacji, jedynak do edukacji. 

- A kto do eksterminacji? Śmiało, zarymuj nam.

 

 


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

Eksterminacja to wasza specjalizacja.Co Hitler robił z Żydami, wy to robicie z Arabami.


Marzec
26
2018
Dodał poniedziałek, 26 marca 2018r.

Młoda Żydówka uciekając przed Polakami, stanęła przed SS-manami. Krzyknęła uradowana - Jestem uratowana. Wszak wszyscy na pewno wiecie , jak wszyscy na całym świecie - że Żydzi Polaków się bali, a Niemcy ich ratowali. Żeby nie Niemców osłona, to każdy Żyd by tam skonał. Tak rzecze Jan Grabowski, profesor prożydowski. Nie będzie Polak darł pyska, bo luną nia Niego wyzwiska. Że zbrodniarz i antysemita, więc w mordę Polaka i kwita. O, Niemiec to człowiek z kulturą, a Polak to suką jest burą - co tłucze Żydów jak leci i robi to od stuleci.


Marzec
27
2018
Dodał wtorek, 27 marca 2018r.

Net Pasłęka jest opanowany przez Chrapana ideologa faszyzmu- komunizmu. Takie idee często się odradzają w róznych konfiguracjach politycznych. W Polsce powstały warunki odrodzenia się pomysłów na budowę ,, kaczyzmu " swoistego ustroju , którego Europa jeszcze nie poznała. Jesteśmy w początkowej fazie jego rozwoju. Właśnie wyłażą na powierzchnię wszelkiego rodzaju gnidy , osły naleśnikowe , kuracjusze psychiatryków , ( specjalna kasta Misiewiczów , Winnickich, Sokołowskich...) , nazistów z Wodzisławia i oho.. ho czego w tym kraju nie ma... Szkoda czasu na bezsensowne dyskusje - monologi Chrapuś . Twojej choroby już się nie pokona.


Marzec
27
2018
Dodał wtorek, 27 marca 2018r.

Nie mówiłem? Kto pamięta? Że jedynak się tu pęta. Bez rozumu i  nauki ciągle plecie banialuki. A to Chrapan mu przeszkadza a to znów dzisiejsza władza. Wciąż ponury i skwaszony, gada tutaj  farmazony. Czy już dla nas jest stracony? I do szczętu ogłupiony? Kto odpowie na tę sprawę? I zna sposób na poprawę? 


Marzec
27
2018
Dodał wtorek, 27 marca 2018r.

Wspomniałem Campo di Fiori
W Warszawie przy karuzeli,
W pogodny wieczór wiosenny,
Przy dźwiękach skocznej muzyki.
Salwy za murem getta
Głuszyła skoczna melodia
I wzlatywały pary
Wysoko w pogodne niebo.

Czasem wiatr z domów płonących
Przynosił czarne latawce,
Łapali skrawki w powietrzu
Jadący na karuzeli.
Rozwiewał suknie dziewczynom
Ten wiatr od domów płonących,
Śmiały się tłumy wesołe
W czas pięknej warszawskiej niedzieli.


Marzec
27
2018
Dodał wtorek, 27 marca 2018r.

Ach, ci przeklęci goje, co dbali o życie swoje, miast je za Żydów poświęcić, szli w karuzeli się kręcić.  


Marzec
29
2018
Dodał czwartek, 29 marca 2018r.

Ta karuzeja to przeciez był punkt obserwacyjny i element maskujący działania podziemia. 


Marzec
29
2018
Dodał czwartek, 29 marca 2018r.

Dla żydowskiej pazerności, dobre są każde podłości. Dla nich dobry każdy pretekst, jeśli z tego będzie geszeft. Prawda dla nich to przeszkoda, jesli w kieszeń nic nie doda. 


Marzec
29
2018
Dodał czwartek, 29 marca 2018r.

> rymło ci się < tak głęboko w mózgownicy , że odpowiesz przed prokuratorem.To jest słownictwo powyżej chamstwa i podlega kk


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :serpentyna
17:12 dziś
Kibicc

Ja mówię o skuteczności w ostatnich meczach. Punkty...

Remis w Morągu
16:22 dziś
Nick

Mojego też możesz przejąć i to za darmo.

Dzień flagi
15:15 dziś
Pytam

Jeden swoje, drugi swoje, nie dojdziemy prawdy. Ąby...

Dzień flagi
14:11 dziś
Stary kibic

75 strzelonych bramek to mała skuteczność powiadasz....

Remis w Morągu
13:48 dziś
Pytam

Młody człowieku: ja tego nick'u używam od początku...

Dzień flagi
12:13 dziś
Pytam

Ty używasz mojego niku , nie potrafisz wymyśleć nic...

Dzień flagi
11:54 dziś
Kibicc

Sytuacja staje się trudna niestety na własne...

Remis w Morągu
Dziś: 19Wczoraj: 37więcej 61210
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Niedziela 5 maja

23°
wiart: 6.36 m/s wilgotność 59% ciśnienie 1010 hPa zachmurzenie 100% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:55
Zachód: 20:20

PON

12° - 23°

WT

8° - 17°

ŚR

3° - 13°

CZW

2° - 12°

PT

2° - 15°

SOB

6° - 16°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08