Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Wróżka Pasłęk

dodał poniedziałek, 17 lutego 2020r.
Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: miłość, partner, zdrowie, rodzina, praca, ogólne życiowe problemy oraz w różnych innych sferach. Zapytaj chętnie odpowiem na twoje pytanie. Do każdej wróżby przygotowuję się rzetelnie, posiadam wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Pomogłam już wielu osobom, każdego traktuję indywidualnie bo każdy jest inny. Ludzie mają różne pytania, problemy, wróżę bez pośpiechu, chcę aby każda wróżba była dokladna bo chcę pomóc, doradzić, pomagam ludziom aby byli szczęśliwi, masz pytanie, śmiało dzwoń lub pisz. 883 656 837

Grudzień
28
2020
Dodał poniedziałek, 28 grudnia 2020r.

Świąteczny okres pobudził moje tkanki nerwowe do rozmyślania o przyszłości mojej Ojczyzny w oparciu o treść życzeń naszego geniusza z Żoliborza. Dwa zdania utkwiły mi szczególnie w pamięci  > Przed Polską jest dobra i wielka przyszość oraz > Polacy są ,,jedną wielką rodziną", która może być ,, bardzo ważną  i SAMODZIELNĄ częścią wielkiej europejskiej rodziny ". Obłęd musi ogarnąć normalnego człowieka czytając teksty i czynić porównania z cytowanych przeze mnie poprzednio. Myślę , że ten pan posiada głęboko utajone przeżycia z młodości , które na starość nie pozwalają mu funkcjonować. Dalczego odwiedzając groby Brata i Matki nie odwiedza grobu Ojca zadaję sobie pytanie ? Co na to ksiądz jego parafii?


Grudzień
28
2020
Dodał poniedziałek, 28 grudnia 2020r.

„1 sierpnia 2004 roku. Kaczyński senior po raz ostatni w życiu przyjeżdża na Powązki, żeby wziąć udział w uroczystościach powstańczych (…). Jest już bardzo słaby. Pod bramę cmentarza podwozi go auto z kierowcą, dalej idzie sam. Gdy doczłapie do pomnika Gloria Victis, zachwieje się i mało nie upadnie. Data publikacji: 28.09.2015, 12:15 Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015, 13:56

 

MICHAŁ KRZYMOWSKI

- Na wspomnieniowej herbacie po pogrzebie jedna z koleżanek zagadnęła pana Jarosława o tatę – opowiada znajoma ojca braci Kaczyńskich. - Miło, ale bezpośrednio. Pan Jarosław ofuknął ją, bardzo nieprzyjemnie na nią naskoczył.

 Fot.: Radek Pietruszka / PAP

  •  Podziel się
  •  
  •  Tweetnij
  •  
  •  Skomentuj

„Newsweek” publikuje drugi fragment książki „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego” Michała Krzymowskiegio:

„1 sierpnia 2004 roku. Kaczyński senior po raz ostatni w życiu przyjeżdża na Powązki, żeby wziąć udział w uroczystościach powstańczych (…). Jest już bardzo słaby. Pod bramę cmentarza podwozi go auto z kierowcą, dalej idzie sam. Gdy doczłapie do pomnika Gloria Victis, zachwieje się i mało nie upadnie.

 

 

REKLAMA

 

Czytaj także: W najnowszym „Newsweeku”: Dlaczego ojciec nie akceptował Jarosława Kaczyńskiego? [WIDEO]

 

 

 

– Żaden z synów go nie podtrzymywał, nie było przy nim nikogo – wspomina Hanna Stadnik (służyła w powstańczym pułku „Baszta” z ojcem braci – red.). – Był w takim stanie, że nie miał siły wyjść z Powązek. Poprosiłam o meleks, ale nawet do niego ledwo doszedł (…).

– W ostatnich latach życia – opowiada Danuta Jeżewska (znali się z Kresów, oboje wychowywali się w Baranowiczach – red.) – Rajmund dużo czasu spędzał u naszej wspólnej przyjaciółki Alusi. Przyjeżdżał taksówką, od progu ogłaszał, że jest głodny, i pytał, czy może coś zjeść. Po obiedzie rozsiadał się w fotelu, zapalał papierosa, drzemał.

– Miała z nim pani kontakt aż do jego śmierci?

– Tak. Któregoś dnia Rajmund zadzwonił ze szpitala i poprosił Alusię, żeby przywiozła mu komplet męskich ubrań po nieżyjącym mężu. Garnitur, czystą koszulę.

– Po co?

– Alusia też o to spytała. Powiedział, że chce się wypisać na własną prośbę, bo się boi, że oddadzą go do hospicjum.

– Kto?

– Bliscy.

– To była pani ostatnia rozmowa z ojcem braci?

– Tak, chociaż trudno to nazwać rozmową. Bardzo się skarżył.

– Na co?

– Że nie dają mu w spokoju odejść.

Data publikacji: 28.09.2015, 12:15 Ostatnia aktualizacja: 28.09.2015, 13:56

 

MICHAŁ KRZYMOWSKI

- Na wspomnieniowej herbacie po pogrzebie jedna z koleżanek zagadnęła pana Jarosława o tatę – opowiada znajoma ojca braci Kaczyńskich. - Miło, ale bezpośrednio. Pan Jarosław ofuknął ją, bardzo nieprzyjemnie na nią naskoczył.

 Fot.: Radek Pietruszka / PAP

  •  Podziel się
  •  
  •  Tweetnij
  •  
  •  Skomentuj

„Newsweek” publikuje drugi fragment książki „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego” Michała Krzymowskiegio:

„1 sierpnia 2004 roku. Kaczyński senior po raz ostatni w życiu przyjeżdża na Powązki, żeby wziąć udział w uroczystościach powstańczych (…). Jest już bardzo słaby. Pod bramę cmentarza podwozi go auto z kierowcą, dalej idzie sam. Gdy doczłapie do pomnika Gloria Victis, zachwieje się i mało nie upadnie.

 

 

REKLAMA

 

Czytaj także: W najnowszym „Newsweeku”: Dlaczego ojciec nie akceptował Jarosława Kaczyńskiego? [WIDEO]

 

 

 

– Żaden z synów go nie podtrzymywał, nie było przy nim nikogo – wspomina Hanna Stadnik (służyła w powstańczym pułku „Baszta” z ojcem braci – red.). – Był w takim stanie, że nie miał siły wyjść z Powązek. Poprosiłam o meleks, ale nawet do niego ledwo doszedł (…).

– W ostatnich latach życia – opowiada Danuta Jeżewska (znali się z Kresów, oboje wychowywali się w Baranowiczach – red.) – Rajmund dużo czasu spędzał u naszej wspólnej przyjaciółki Alusi. Przyjeżdżał taksówką, od progu ogłaszał, że jest głodny, i pytał, czy może coś zjeść. Po obiedzie rozsiadał się w fotelu, zapalał papierosa, drzemał.

– Miała z nim pani kontakt aż do jego śmierci?

– Tak. Któregoś dnia Rajmund zadzwonił ze szpitala i poprosił Alusię, żeby przywiozła mu komplet męskich ubrań po nieżyjącym mężu. Garnitur, czystą koszulę.

– Po co?

– Alusia też o to spytała. Powiedział, że chce się wypisać na własną prośbę, bo się boi, że oddadzą go do hospicjum.

– Kto?

– Bliscy.

– Przyniosły mu panie te ubrania?

– Nie, przecież lekarze i tak nie wpuściliby Alusi do szpitala.

Pan Rajmund nie trafił do hospicjum, po wyjściu ze szpitala wrócił prosto na Żoliborz. Jeżewska zdążyła jeszcze zadzwonić do niego do domu. Odebrał Jarosław. Powiedział, że tata czuje się źle i chyba nie podejdzie, ale pan Rajmund to usłyszał i przyjął telefon.

Powiedział, że chce się wypisać na własną prośbę, bo się boi, że oddadzą go do hospicjum.

– To była pani ostatnia rozmowa z ojcem braci?

– Tak, chociaż trudno to nazwać rozmową. Bardzo się skarżył.

– Na co?

– Że nie dają mu w spokoju odejść.

 

Dwa dni później Rajmund Kaczyński umiera. Jest 17 kwietnia 2005 roku. Bracia za pół roku mają wygrać podwójne wybory i objąć pełnię władzy w Polsce. Na razie są w trakcie kampanii, na którą rodzinny dramat właściwie nie wpływa. W dniu odejścia taty Jarosław gości w porannej audycji Radia Zet. A nazajutrz na wywiad radiowy przychodzi Lech – ma na sobie zwyczajny, nieżałobny strój. Żaden z nich nie wspomina o śmierci ojca. Prasa jej nie odnotowuje, partyjni współpracownicy – też nie. Jeden z nich po latach skonstatuje: – Gdy mama się zaziębiała, Jarosław mówił o tym wszystkim jeszcze tego samego dnia. O śmierci taty dowiedziałem się przypadkiem, z kilkutygodniowym opóźnieniem (…).

Pogrzeb jest cichy – nie zawiadomiono o nim mediów, w głównych gazetach nie było nekrologów zamówionych przez rodzinę – ale godny. Tata braci zostaje pochowany jako żołnierz (…).

– Na pogrzeb przyszło mnóstwo przyjaciół Rajmunda – wspomina Stadnik. – Z samej „Baszty” było 30 osób. Z rodziny nikt nie zabrał głosu, ale na szczęście jeden z kolegów wygłosił ładną mowę pogrzebową.


Grudzień
28
2020
Dodał poniedziałek, 28 grudnia 2020r.

Przeczytałem z bólem w sercu i nie mam wątpliwości , że obezwładniony jest chorobą psychiczną. Dziwię się sytuacji , która powstała w naszym kraju. Jeżeli uwzględnić trzy publikacje poświęcone Macierewiczowi w których zawarte są okropności z jego życiorysu , to obraz Polski nieznany w świecie nie jest ciekawy. Przecież na czele partii rządzącej jest dwóch osobników z charakterem i emocjami o podłożu dewiacyjnyym. Mogą dokonać wszelkiego zła , którego Naród się nie spodziewa. Czas działa na szkodę NARODU i jeżeli inteligencja bezpartyjna nie włączy się w szeroką akcję powstrzymania procesu rozkładu kraju będzie dramat. Apel generałów w stanie spoczynku jest w ostatnim stadium opamiętania


Grudzień
29
2020
Dodał wtorek, 29 grudnia 2020r.

Zbigniew Ziobro rozgniewał światowy ruch - przeczytałem tytuł na stronie WP i struchlałem . Co ten inteligent z tytułem mgr znowu wymyślił , że zadziwił cały świat. Dopiero zadziwił UE z hasłem ,,budżet albo śmierć " ( dla miękiszona ? ) i już nowa inicjatywa ? Otóż grozna , bo bije w PIS i jego ideologiczne podstawy. Komunizm rozpoczął budować Lenin organizując partię bolszewicką. Bolsze znaczy więcej. Więcej członków , więcej władzy. I zdobył ! Policja , Wojsko , Sądownictwo. Kaczyński też taką posiadł. Tak Lenin zbudował BOLSZEWIZM i dalej nie doszedł do budowy komunizmu bo zmarł. Kaczyński ma szansę , bo w Polsce BOLSZEWIZM już zapanował . Co miał na myśli Ziobro ? Czy wraz z Kaczyńskim zadziwi cały świat? Przed Polską jest dobra i wielka przyszłość - powiedział w przedświątecznym wystąpieniu pan PREMIER KACZYŃSKI.


Grudzień
30
2020
Dodał środa, 30 grudnia 2020r.

Skoro poświęciłem kilka zdań wspólczesnym polskim ,,bolszewikom " wypada w końcówce roku zająć się ,,mieńszewikami " z obozu TUSKA . Nomen Omen partia mieńszewików powstała w 1903r w Brukseli. Przegrana PO w wyborach 2015 r to ,,oczywista wina polityki Tuska ". Ten młodzian z gdanskiego podwórka z wykształcenia historyk skutecznie rozprowadził tuzów poitycznych (tenorów) , obstawił się miernotą intelektualną ( grupa Nowaka )i pozwolił na jawne złodziejstwo ( Amber Gold itd). Życiorys pozwolił mu na ucieczkę do Brukseli. Pozostawił strzępy ( Schetyna itd ) ,które nie mogą podnieść się nijak.Dopóki ludzie z ,,zaciągu " Tuska nie odejdą z partii i nie powstanie nowoczesna partia szans na pokonanie bolszewików Kaczyńskiego nie ma. Można mieć nadzieję w HOŁOWNI ( tylko po co mu Cichocki ? ). Tak czy inaczej kryzys wszechobecny w państwie będzie trwał


Grudzień
30
2020
Dodał środa, 30 grudnia 2020r.

Kontynuując temat mieńszewików- tuskowców trzeba mocno podkreślić ,,chytrość " Kaczyńskiego który wpadł w ,,objęcia " Kościoła za pomocą grantów i serdeczne uściski z o Rydzykiem. W ten sposób uzyskał dostęp do Jasnej Góry gdzie Biskupi natychmiast ogłosili Świętych - Łukasz i Mateusz. No i głos posłanki Emilewicz z ambony NMP skąd popłynął w eter prosto do Nieba. Tego się już nikomu nie uda powtórzyć. Kolejny brak sprytu to 500+ . Łatwiej było kraść trudniej rozdawać. Obecnie kradzież jest powszechna ,tylko sposoby są współczesne i prokuratorzy swoi.EPOKA starych wyjadaczy i propagandystów się skończyła a w PO ciągle się pałętają nazwiska z wykopalisk ( Kopacz). Gdzie młodzi wykształceni w kraju i za granicą profesorowie . Bez znajomości języków ,,Cudzych- mówił prez Duda > marsz do nikąd . Taki wstyd przynoszą w UE bolszewicy Kaczyńskiego.


Styczeń
01
2021
Dodał piątek, 01 stycznia 2021r.

Stało się . Nowy Rok powitaliśamy wybuchem ,,brudnej wojny " w postaci przejęcia banku Idea przez bank Pekao SA. To nie jest zwykła operacja handlowa,. To jest wielki przekręt finansowy o charakterze międzynarodowym w którym bierze udział Polski NBP i odpowiednik naszej KNF w Hongkongu. Szczególną rolę grają były szef KNF Chrzanowski ( skrócono okres zatrzymania ) i dyr Banku wymienionego Michał Krupiński ( zwolnił stanowisko 30 11 02 r ).. Kolejne bomby przed nami. Od dziś pan CZARNEK wszechmocny i wszechobecny w Edukacji rozpocznie ,,zrzuty " bombek do szkół i uczelni. Będą szokujące w następstwie. Seria podwyżek w sklepach i nie tylko , no i ogłoszenie Sądu p Przyłębskiej w sprawie aborcji. Jak na początek - nie będzie ciekawy okres. Oby tylko uzyskać powodzenie w szczepieniu


Styczeń
05
2021
Dodał wtorek, 05 stycznia 2021r.

No i co się dzieje ? Proszę czytać na WP dzisiejszej jakie siły wojenne Putin przygotował nam na granicy obwodu Kaliningradzkiego. POLSZI NIE BUDIET !  Gromko krzyczy ŻYRINOWSKI od lat. Czyli ma rację Macierewicz i Kaczyński zbliżając ustrój naszego państwa do Rosji ? Upadek Polski można będzie obserwować już w bieżącym roku . Demontaż naszego wojska i destrukcja we wszystkich dziedzinach panstwa będzie się pogłębiać . To jest nieunikniony proces . A cóż to za alians naszego banku z białoruskim w tle przejęcia banku Czarneckiego ? Przeczytałem na  Money . Siwe włosy stają się białymi u mnie. Albo antyunijna deklaracja Ziobry , że praworządność w Polsce jest umocowana wyżej niż UE . Dla mnie jest jasne polecenie Kaczyńskiego w formie życzeń> Polska się nie podporządkuje UE. A więc dokąd zmierzamy ?


Styczeń
06
2021
Dodał środa, 06 stycznia 2021r.

Trzej Królowie zmierzają do Betlejem a ja myślę , czy załatwią tam spokój i Pokój. Myślę również czy nasi królowie rządzący utrzymają porządek w kraju , czy też w wojennym rynsztunku będziemy oczekiwali pomocy od Wielkiego Brata zza oceanu. Zdumiała mnie wypowiedz p. Dworczyka podczas wczorajszej debaty na temat walki z pandemią.Wtrącił > 10 mld zł  dla MON na zakup nowoczesnych czołgów. Usprawiedliwił w ten sposób braki na służbę zdrowia ? A gdyby jeszcze ten pan uściślił jaką rolę będą spełniały te czołgi w przypadku ,,najazdu " czołgów ruskich stacjonujących 10 km od Braniewa ?. A co w tym czasie będą robiły nowoczesne samoloty i okręty desantowe z Bałtijska ?  A jak rozumieć wypowiedz Putina na Nowy Rok  > jeżeli amerykanie nie zatrzymają militaryzacji Polski - BUDIET WOJNA ?


Styczeń
07
2021
Dodał czwartek, 07 stycznia 2021r.

Prezydent DUDA krótko odniósl się do wydarzeń w Waszyngtonie> to sprawa wewnętrzna USA ! Boże mój , to nie jest sprawa wewnętrzna. Tak może mówić Putin i inni dyktatorzy ale nie przywódca państwa demokratycznego. Czy bojówki pod parasolem Macierewicza a pod przywództwem Bąkiewicza mają w przyszłości tak bronić demokracji w Polsce ?


Styczeń
08
2021
Dodał piątek, 08 stycznia 2021r.

Uważnie wysłuchałem w dniu wczorajszym wystąpienia prezydenta USA Joe Bidena. Uspokoił mnie ponieważ prezentował tematykę wypisz wymaluj dotyczącą Polski. Wraca nadzieja , że zaraza , która ogarnęła nasz kraj będzie znikała jeszcze w tym roku i wiosną odetchniemy pięknym majowym porankiem. Były słowa skierowaane do DUDY , do ZIOBRY , do KACZYŃSKIEGO. Zawracajcie z drogi na którą wprowadziliście nasz kraj . Usuńcie natychmiast Macierewicza z polityki , który buduje bojówki terrorystyczne. Przerwijcie demontaż mózgów ludzi podatnych na treści głoszone w środkach masowego przkazu Kurskiego i Rydzyka. Ojczyzna nasza musi wejść na drogę rozwoju jako kraj demokratyczny


Styczeń
09
2021
Dodał sobota, 09 stycznia 2021r.

Bezobjawowy Prezydent DUDA wczoraj się objawił i zawetował Ustawę , która nadawała uprawnienia Kaczyńskiemu nadzór nad ,,sprawiedliwością ". Brawo panie Prezydencie wysłuchał pan Bidena. Gawiedz PISowska zachowuje się jak gdyby nic. Otóż mylicie się miernoty wszelkiej PISowsko- Ziobrowskiej maści. W marcu zostanie ogłoszony wyrok TSUE w sprawie praworządności w Polsce ( Jourova ). Będzie on ,,głazem " na wasze bezmyślne mózgi. Albo naprawicie swoje idiotyczne pomysły dewastujące praworządność w Polsce albo utracicie życzliwe kontakty z UE i USA. To nie powinno być dla was szokiem jeżeli mózgi jeszcze macie.Jeżeli już utraciliście kontakt z rzeczywistością to koniec waszej władzy nastąpi w maju br


Styczeń
09
2021
Dodał sobota, 09 stycznia 2021r.

Realizacja założeń budowy komunizmu trwa. Etap budowy bolszewizmu zakończono wraz z końcem roku. Od dzisiaj rozpoczęto etap budowy podstaw władzy ( ten okres w polskiej terminologii zwie się ,, zamordyzm "). Projekt ustawy mandatowej ogłoszony w dniu dzisiejszym jest właśnie początkiem . Kolejne ustawy będą następowały szczególnie w mediach i internecie oraz wszechstronna i wszechobecna cenzura.Do maja trzeba będzie cierpieć.


Styczeń
11
2021
Dodał poniedziałek, 11 stycznia 2021r.

Najnowszy sondaż 33% poparcia dla PIS nie powinien przerazić myslących Polaków. Ten wskażnik odzwierciedla faktyczny sukces partii. Na taki wynik składa się masowe zatrudnienie członków 3 partii rządzacych i ich rodzin oraz masowa indoktrynacja SMI podległych Kurskiemu i Rydzykowi ( szczególnie na terenach gdzie inne informacje nie docierają ). Także głębokie korzenie instytucji i organizacji prokościelnych, które pomimo chwilowego załamania zaufania mają się dobrze. Mocną pozycję w ostatnim okresie uzyskała sekta Ordo Iuris , która znalazła się w ławach rządowych. Wszystkie te elementy odzwierciedlają trwały ok 30 % poparcia. Niezmiennie mam nadzieję na pokojowe przekazanie władzy w Polsce poprzez odejście z partii obecnie rządzącej świadomej części i przejście na stronę opozycji.


Styczeń
11
2021
Dodał poniedziałek, 11 stycznia 2021r.

Kumaty, kto ma przejąć władzę po Pis-ie? Nie za trudne pytanie?


Styczeń
11
2021
Dodał poniedziałek, 11 stycznia 2021r.

Władza będzie  WIRTUALNA ale Kaczyński , Macierewicz i Ziobro znikną z polityki. W ten sposób brzydkie zapachy płynące z TVP i TRWAM staną się bardziej przyjazne. Dalej jakoś to będzie. Chętnych do tych stanowisk jest dużo . Zapachy jednak inne


Styczeń
11
2021
Dodał poniedziałek, 11 stycznia 2021r.

Uwaga ,ostatni akt komedii . Kumaty donośnym głosem - dalej jakoś to bedzie. Koniec, kurtyna. Rzęsiste oklaski.Wszyscy na widowni "usytasy".


Styczeń
12
2021
Dodał wtorek, 12 stycznia 2021r.

Jak może kumaty okreslić przyszłość jeżeli Jędraszewski i Rydzyk utrzymują swoją władzę przy pomocy ,,ciemnoty " . A przecież mają bliski kontakt z siłą Najwyższą. Zgubili kontakt ze społeczeństwem poprzez ,,pedofilstwo " ,, zyskomanię " wojnę z kobietami , LGBT i rażące wykorzystywanie ambony do celów politycznych. Jadzka Emilewicz występuje z Częstochowy , Biskup ( tamże ) ogłasza polityków Ewangelistami.......Bliska współpraca Macierewicza z Rydzykiem do czego prowadzi ? Społczeństwo widzi proces budowy ustroju narodowo- katolickiego zamiast wolnego demokratycznego państwa. Całe klasy w szkołach wypisują się z religii.... Skąd kumaty może wiedzieć jak potoczą sie losy Polski


Styczeń
13
2021
Dodał środa, 13 stycznia 2021r.

No i wchodzimy w kolejny etap zwany ,,zamordyzm " . Premier Morawiecki miłośnik wolności i sprawiedliwości z entuzjazmem ogłosił : ,,Polska będzie zawsze stała na straży demokratycznych wartosći w tym wolności słowa ". A nie pisałem kilka dni wcześniej , że kolejny punkt w realzacji pojęcia ,,zamordyzm " znajdzie się cenzura ? I oto dzisiejsza informacja pana Premiera : pracujemy, aby określić ramy funkcjonowania poszczególnych platform internetu. Ot co myślą ideolodzy PIS.


Styczeń
14
2021
Dodał czwartek, 14 stycznia 2021r.

Są jednak w PIS pojętni ludzie. Pierwszy zrozumiał wystąpienie Bidena nasz prezydent DUDA. Zawetował uprawnienia Kaczynskiego do nadzoru praworządności i odsunął swoją córcię od doradztwa . Rozróba w KRS przed demontażem tzw KRS oraz afera w Wałbrzychu...... Będą kolejne gwiazdki w szeregach ,,dobrej zmiany ' to nieuniknione. Ale etap procesu budowania ustroju narodowo- katolickiego czyli nowoczesngo komunizmu narazie trwa. Trzeba wiedzieć , że ,,zamordyzm ' raz zbudowany szybko nie zniknie. W Rosji utrwalił się tak , że istnieje od śmierci Lenina w 1924 r. Zmieniał tylko natężenie w egzekucjach i metod stosowania . Wywózki na Syberię rozstrzelania , obozy pracy .... Obecnie modny ,, nowiczok ". W Polsce tego nie będzie ale wolność słowa jest zagrożona. I to początek.


Styczeń
17
2021
Dodał niedziela, 17 stycznia 2021r.

Koleś ,który czynisz zaloty i ukłony do PIS poprzez blokowanie moich tekstów ! Informuję Ciebie i ostrzegam , że możesz sie spotkać z odpowiedzialnąścią karną za tłumienie wolności słowa i wypowiedzi. Tak samo jak czynili to komunistyczni ,,służący". Moje teksty są na profilu niszowym ale przeniosę się na ogólnokrajowy. Mam prawo głosić swoje poglądy tak samo jak Kaczyński wykorzystał rocznicę śmierci swojej matki w Kościele w Skierniewicach. Tak postępuje ,,potwór ". Upadek tego rządu bliski a nazwisko twoje samo się ujawni . Cześć


Styczeń
18
2021
Dodał poniedziałek, 18 stycznia 2021r.

MSN wiadomości ! W dzisiejszym wydaniu prezentują bogaty zyciorys geniusza Kaczyńskiego oraz obszerny opis wizjonerów odnośnie najbliższego okresu rozwoju sytuacji w Polsce. A więc moja ocena ,kiedy opisywałem zdarzenia prowadzące do katastrofy w Polsce jest uzasadniona.Tragizm Polski polega na tym , że do władzy w naszym kraju doszli psychopaci upośledzeni mentalnie. Oni nie są zdolni do ocen wydarzeń i procesów zachodzacych w kraju oraz międzynarodowych aspektów w całości. W dniu dzisiejszym wrzawę na temat zatrzymania Nawalnego w Moskwie podejmuje Prezydent , Premier , szef MSZ a nawet była zona ,,narodowego bohatera" Gosiewska. Czy nie ma u nas swoich problemów ? Nawalny wiedział , że będzie zatrzymany i realizuje swoją politykę. Mamy swoich kłopotów OGROM !


Styczeń
18
2021
Dodał poniedziałek, 18 stycznia 2021r.

Polska chyli się ku upadkowi ponieważ kraj nie posiada już Państwa w pełnym tego słowa znaczeniu. Polska posiada wszechmocną i wszechobecną partię złożoną z trzonu i 2 podpórek spróchniałych od  egoistycznych i malostkowych postaw moralnych ( nie tylko Emilewicz). Decyzja o podziale środków finansowych dla samorządów powiatów i gmin , które głosowały za lub przeciw PIS jest aktem wyjątkowo obrzydliwym i wbrew Konstytucji. Świadczy ona o jawnym działaniu partii przeciwko Państwu i Narodowi . Musi być kiedyś zdelegalizowana i do historii przejdzie jak ( ukochany TRUMP z USA). Polska nie posiada polityki międzynarodowej i zastępuje ją polityką propagandową . W Polsce nie działa żadna instytucja doradcza o randze najwyższej wagi np BBN . I co dalej..........


Styczeń
18
2021
Dodał poniedziałek, 18 stycznia 2021r.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, kupiona przez Obajtka z Orlenu Grupa Polska Press od 2016 r. szykowała się do sprzedaży. Niemieckiemu właścicielowi oddała 221 mln zł i do zewnętrznej firmy wyprowadziła nieruchomości. Po przejęciu gazet Orlen będzie musiał płacić Niemcom za wynajem redakcji. Czy to przypadkiem nie jest działanie na szkodę spółki. 


Styczeń
19
2021
Dodał wtorek, 19 stycznia 2021r.

Obserwuję wydarzenia w Moskwie związane  z aresztowaniem Nawalnego i troskę naszego Prezydenta o los tego człowieka. Z drugiej strony w Warszawie podobny los spotkał sędziów i prokuratorów pracujących w Polsce. I nasz Prezydent nie staje w obronie pokrzywdzonych. Nie powinno to byc hipokryzją ? Czy naprawdę grupa pomocników podległych niezależnemu Prokuratorowi ZIOBRZE nie rozumie , że takie działania odbiją sie głosnym echem w Unii Europejskiej ? Przecież oddalamy się od krajów demokratycznych całego świata ? Opinia o Polsce nie będzie sprzyjała w stosunkach gospodarczych. Szczęśliwym dla Polski zbiegiem okoliczności są wspaniałe wyniki naszych sportowców, Mamy wspaniały kraj , wspaniały Naród i beznadziejnych przywódców.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :serpentyna
15:15 dziś
Pytam

Jeden swoje, drugi swoje, nie dojdziemy prawdy. Ąby...

Dzień flagi
14:11 dziś
Stary kibic

75 strzelonych bramek to mała skuteczność powiadasz....

Remis w Morągu
13:48 dziś
Pytam

Młody człowieku: ja tego nick'u używam od początku...

Dzień flagi
12:13 dziś
Pytam

Ty używasz mojego niku , nie potrafisz wymyśleć nic...

Dzień flagi
11:54 dziś
Kibicc

Sytuacja staje się trudna niestety na własne...

Remis w Morągu
10:59 dziś
Old

O awans będzie trudno. A nawet jak awansują to kim...

Remis w Morągu
10:06 dziś
Rudy

Czekoladowe ptaszysko i różowe baloniki. Tak 2 maja...

Dzień flagi
Dziś: 17Wczoraj: 37więcej 61208
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Niedziela 5 maja

23°
wiart: 6.36 m/s wilgotność 60% ciśnienie 1010 hPa zachmurzenie 99% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:55
Zachód: 20:20

PON

12° - 26°

WT

8° - 17°

ŚR

3° - 13°

CZW

2° - 12°

PT

2° - 15°

SOB

6° - 16°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08