Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Wróżka Pasłęk

dodał poniedziałek, 17 lutego 2020r.
Dzień dobry, mam na imię Zofia, zajmuję się wróżeniem, chętnie pomogę. Oferuję profesjonalne wróżenie w tematach takich jak: miłość, partner, zdrowie, rodzina, praca, ogólne życiowe problemy oraz w różnych innych sferach. Zapytaj chętnie odpowiem na twoje pytanie. Do każdej wróżby przygotowuję się rzetelnie, posiadam wieloletnią wiedzę i doświadczenie. Pomogłam już wielu osobom, każdego traktuję indywidualnie bo każdy jest inny. Ludzie mają różne pytania, problemy, wróżę bez pośpiechu, chcę aby każda wróżba była dokladna bo chcę pomóc, doradzić, pomagam ludziom aby byli szczęśliwi, masz pytanie, śmiało dzwoń lub pisz. 883 656 837

Styczeń
20
2021
Dodał środa, 20 stycznia 2021r.

Drażni ten Nawalny swojego wroga Putina niesamowicie. Upublicznił film o korupcji na Kremlu w tym bogaty wystrój Pałacu Putina znajdującego się w Dagestanie nad morzem Kaspijskim . Pałac jest ogromny  bo powiechrznia jego to 17.691 m kw i koszt budowy przeszło 100 mld rubli. miejscowość - bajka Machaczkała. Pomyślałem sobie o naszym Rodaku Kaczyńskim i jego willi na Żoliborzu. Dwaj dyktatorzy a jaka róznica poziomu bogactwa. Czy warto zazdrościć , że zbuduje sobie 2 wieże tzw Srebrne ? Co innego biznesmen zwany ojcem Tadzio Rydzyk . Ten śmiało może rywalizować z Putinem. Bogobojni władcy Polski zawsze go wspomogą kosztem upadających firm w okresie pandemii,. Senator Brejza wynalazł u niego prawie mld zł. Cie choroba powiadał kiedyś sołtys Kierdziołek.


Styczeń
23
2021
Dodał sobota, 23 stycznia 2021r.

Wczorajszy wywiad Prezydenta DUDY zaniepokoił mnie bardzo mocno w wielu aspektach. Stosunki Polski z USA w okresie rządów Trumpa bardzo dobre. Bzdura ! Stosunki były korzystne we wszystkich dziedzinach dla USA. Zwiekszona liczba wojska to skutek odwetu Trumpa na Merkel , która nie zgodziła się na zwiększony budżet obronny powyżej 2 %. Polska poniesie straty nie tylko utrzymania. Samoloty F-35 to ogromna inwestycja w infrastrukturę a nie tylko zakup. To pomysł Macierewicza i realizacja Berczyńskiego ( przedstawiciela koncernu zbrojeniowego ) , który zablokował zakup niezbędnych dla naszego wojska helikopterów Caracale. Żenująca ocena policji podczas manifestacji kobiet> nikt nie został zabity ! Taką opinię wyraża Prezydent ? Emocje Pana Prezydenta górowały nad realizmem.Nie dostrzegam zmian w groznej dla kraju dalszej polityce państwa


Styczeń
23
2021
Dodał sobota, 23 stycznia 2021r.

Błąd Szymona Hołowni i emocjonalne tłumaczenie bez pokrycia. Jakież to zasługi ma pracownica TUSKA jako Minister Sportu. Dalsze przeciąganie do swojego Ruchu ludzi którzy brali udział w przegranych wyborach 2015 r nie wróży nic dobrego. Tuskowcy odchodzą bez żadnego planu i splamieni Amber Gold . Sławek Nowak panoszył się zarówno w Gdańsku jak i w Warszawie a Tusk wiedział , że jest ,,obrotowym " w jego drużynie. Znaleziono 4 mln zł w skrytkach i inne dobrodziejstwa Nowaka to niby hucpa polityczna głoszą POwcy.A jaką rolę ma do spełnienia niejaki Cichocki u Hołowni ? Też był w drużynie Tuska podczas funkcjonowania Amber Gold. Karuzela rozkręcona przez Tuska nabrała obrotów u Kaczynskiego. W tej chwili obroty mają szybkość kosmiczną


Styczeń
24
2021
Dodał niedziela, 24 stycznia 2021r.

Prof. Tarno recenzent pracy doktorskiej A. DUDY stwierdził , że ten kto napisał dobry doktorat , może również zgłupieć. Naprowadził mnie na analizę zachowania całej plejady prawników obecnego rządu. Kwiat wspólczesnej wiedzy prawnej zebrał się wokół ,,generalnego sędzimusa " ZIOBRY. To oni wzorem ,,partyzantów " lesnych oddziałow " dzielnie zwalczają ,,nieprzyjaciela ". Pięknie to wygląda w odbiorze PISowskiej gawiedzi . Przeciwnik pada gęsto i daleko od władzy np Śrem , Lidzbark Warm.....Jeszcze ,, nikt nie zginął " jak obwieścił sukces A. Duda-prez. A kiedy zaczną ginąć niewinni będą się liczyć jako ,,polegli". Takiej wizji partyzanci Ziobry nie przewidują ? Głupio myśli WARCHOŁ doktor. Myśleć systemowo nie potrafią . A przecież uczyli ich na studiach.Ma rację prof Tarno.

 


Styczeń
26
2021
Dodał wtorek, 26 stycznia 2021r.

Dwie informacje wczorajszego dnia pobudziły moją wyobrażnię do wyłonienia uczucia strachu. Pierwsza to film o Tadeuszu Rydzyku i jego osiągnieciach w budownictwie, druga o 500 mln zł wydanych na karabinek GROT dal wojska. Jeżeli Rydzyk zostawi po sobie jakieś budowle w sferze materialnej to można sobie odpuścić. Tylko , że Rydzyk  cały ten kompleks wykorzysta do manipulacji świadomoscią społeczeństwa. I tu jest ,,gwózdż " jak mawiał pewien uczony. Uczelnia Rydzyka już kieruje na stanowiska kadrę ,,oświeconą " w teorię politycznej manipulacji i posłuszeństwa władzy.A władza jest złozona z ,,partyzantów ". GROT natomiast  to kolejny ,,sukces " Macierewicza w demontażu siły obronnej. 25O tys żołnierzy i nowoczesny sprzęt bojowy ROSJI pod Braniewem i 150 tys polskich ,,partyzantów rozrzuconych po wioskach staną naprzeciwko siebie.


Styczeń
27
2021
Dodał środa, 27 stycznia 2021r.

Powszechnie dostępne publikacje dotyczące obronności spowodowały u mnie chęć poznania rzeczywistości w tej dziedzinie. Myślę sobie jak rozszyfrować pojęcie Flanka Wschodnia i jak ta ,,flanka " będzie broniła Polski. Wszystkie wskazniki sprzętu i uzbrojenia rozmieszczonego na terytorium Obwodu Kaliningradzkiego wskazują , że nie mamy szans w wojnie obronnej nawet przy pomocy 5 tys US Army. Polska Grupa Zbrojeniowa zatrudnia mnóstwo specjalistów dobrze uposażonych ( swego czasu tam prezentował swoją wiedzę aptekarz Misiewicz) posiadających legitymację PIS. Wyniki w nowości technologicznej mizerne. Mizerne wojsko jest również wyposażone w dobrze uposażonych generałów. FLANKA staje się ,,terminem " wirtualnym, politycznym i propagandowym.


Styczeń
28
2021
Dodał czwartek, 28 stycznia 2021r.

W poniedziałek i wtorek  TVN 24 prezentowała film pt 29 lat bezkarności Tadeusza Rydzyka . Siłą swojego biznesu i Boskiej przenikliwości  Rydzyk z Kaczynskim zarządzili opublikowanie wyroku TK w sprawie aborcji w środę 27. 01. 2021r. I tą datę należy przyjąć za początek procesu gnilnego naszego Kraju. Nie Państwa , bo tutaj proces gnilny trwa od 2015r Zamiast doskonalenia struktur i przekształcania w nowoczesną gospodarkę , zdolność obronną , stabilny system leczniczy , szkolnictwo , sądownictwo .......PIS demolował , niszczył, dewastował , łgał , kradł , poniżał., dzielił ludzi aż do upadku moralnego społeczeństwa we wszystkich obszarach. Kościół miał w tym duży udział nie tylko przez Rydzyka. Kraj jest w przededniu katastrofy, której nie sposób zahamować drogą pokojową.


Styczeń
29
2021
Dodał piątek, 29 stycznia 2021r.

Przeczytałem jednym tchem felieton poświęcony Jadzi Emilewicz i jej niezwykłej karierze .Widać jak ta wybitnie zdolna osoba z krakowskiego podwórka opanowała równie wybitnych polityków Gowina, Śzydło , Terleckiego.... i znalazła się pod ochroną Ordo Iuris. W ten sposób władza Tuskowców z Gdańska przeszła w dłonie Gowinowców z Krakowa. Złodzieje PO rozpoczęli ,,kręcenie lodów " i przekazali w ręce ,,sporządzających torty " PIS . Pozycja ,,desantu Krakowskiego " jest dużo lepsza niz ich poprzedników . Mają Biskupa Jędraszewskiego i Dziwisza niezłomnych bojowników za ,,prawdę " , obrońcę kobiet i dzieci . Mają prawników , ideologów Ordo Iuris wreszcie mają WAWEL gdzie mogą pochować kazdego polityka , który realizuje ich potrzeby. Lech Kaczyński otworzył listę ,,najwybitniejszych''. Przed Polską historyczne chwile miejsc na Wawelu mało


Styczeń
29
2021
Dodał piątek, 29 stycznia 2021r.

Myślę , że kolejnym Wielkim Polakiem , który zostanie pochowany na Wawelu będzię brat Wielkiego Brata Jarosław Kaczyński. Tylko kłóci mi się problem 2 wież zwanych Srebrne z budową których Pan Jarosław ma tyle problemów. Wszystko wskazuje , że problem niebawem rozwiąże najbogatszy człowiek w Europie pan prezes NBP Glapinski. Stworzył przecież furtkę złożoną z 2 banków po przejęciu Idea Bank.  Ciekawe wydarzenia przed nami w ramach Pandemii i okresie szczepień masowych.Ale co tam . Szczepienia nie przeszkadzają realizacji antyludzkich Ustaw antyaborcyjnych w budowie nowego ustroju bolszewickiego o nazwie NEOBOLSZEWIZM. Duda martwi się o Nawalnego a w Polsce zatrzymywani manifestanci rozwożeni są po komendach 40 km od Warszawy , Drogi interes


Styczeń
31
2021
Dodał niedziela, 31 stycznia 2021r.

Kilka przemyśleń z innego problemu. Polscy Biskupi zerwali kontakt z Bogiem , można taki wniosek wysnuć,16.10.1978r Bóg powołał na Stolicę Apostolską Polskiego Kardynała z Krakowa ( tego miasta skąd takie osoby : Ziobro , Gowin , Terlecki , Duda.) Karola Wojtyłę. W sierpniu 1980 do pomocy wyznaczył Lecha Wałęsę. Obaj dokonali historycznego przełomu zadziwiającego Świat. Polska stała się wolnym , suwerennym krajem. Ale stało się coś niebywałego w naszym Kościele. Episkopat z pozycji walczącego , nagle przeistoczył się w pazerną instytucję. Dobra materialne stały się ważniejsze od duchowych .Pojawiły się w kościele > egoizm, pogarda, zuchwałość, obłuda. Pojawił się szkodnik ideowy w osobie Rydzyka za aprobatą Biskupów. Dlatego Bóg powoli opuszcza nasz kraj.


Luty
08
2021
Dodał poniedziałek, 08 lutego 2021r.

Wzrasta liczba niewierzących w Polsce. ,,BISKUPI są tym zaniepokojeni " - przeczytałem dzisiaj w internecie 21.02 02r. A więc miałem rację kiedy w poprzednim komentarzu zaprezentowałem własną ocenę dotyczącą miejsca i postawy biskupów ? Tylko radość mnie ogarnia jako katolika , że część postępowa elity kościelnej zaczyna dostrzegać zagrożenie , które sama swoją postawą zbudowała w okresie przemian ustrojowych. Bp Toruński Wiesław Śmiegiel stwierdził : ,, Trzeba zrobić miejsce Bogu i jego łasce " . Brawo Księże Biskupie ! Ale w Toruniu Ojca Rydzyka jest mało miejsca dla Boga. Tam Bóg jest wykorzystywany w politycznych ,,manifestach '.Może  by tak uporządkować i rozpocząć oczyszczać Kościół od Torunia ?  Wielka Narodowa Akcja przed Wami Księże Biskupie.


Luty
08
2021
Dodał poniedziałek, 08 lutego 2021r.

PS.  Przepraszam , że w powyzszym tekscie popełniłem nieświadomy błąd faktyczny. Dzisiaj jest 8 luty 2021r. Nomen omen może 21 lutego jakaś przyjemna informacja dla Polaków  popłynie z SMI ?


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
23:18 18
Wigry3

Sam dwa razy niemal zostałem potracony przez takie...

Straż Miejska do likwidacji
21:44 18
Podoba mi się

Małymi kroczkami i coraz bardziej podobają mi się...

Straż Miejska do likwidacji
21:42 18
Polins

Litości jaka wizytówka.?? To już Pasłęka nie stać na...

Straż Miejska do likwidacji
21:37 18
Nonono

Obaj się nie nadają, ich czas minął .Czas na nowe...

Straż Miejska do likwidacji
21:18 18
Kasia

Kodeks kodeksem, ale staruchy zajmują miejsce młodym.

Straż Miejska do likwidacji
21:15 18
Janusz

Problemy nie znikną razem ze strażą. Będzie ich...

Straż Miejska do likwidacji
21:08 18
Co dalej

Zlikwidować straż miejską jest bardzo łatwo. Pytanie...

Straż Miejska do likwidacji
Dziś: 0Wczoraj: 47więcej 61789
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Sobota 18 maja

21°
wiart: 5.99 m/s wilgotność 46% ciśnienie 1016 hPa zachmurzenie 0% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:33
Zachód: 20:42

NIEDZ

9° - 22°

PON

11° - 21°

WT

12° - 21°

ŚR

13° - 24°

CZW

14° - 24°

PT

14° - 23°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08