Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Wyjazd na Marsz Niepodległosci.

dodał czwartek, 02 listopada 2017r.
Z Elbląga przez Pasłęk jedzie autobus na Marsz Niepodległości. Wyjazd z Pasłęka ok. godz. 07,30, powrót do Pasłęka ok. 00, 30. W wyjazd jest wkalkulowane spożycie porcji wieprzka z rożna przygotowanego przez byłego posła "Samoobrony" pana Z. Witaszka pod pomnikiem Romana Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu. Zgłoszenia SMSami kierować na nr 796 030 422.

Styczeń
25
2018
Dodał czwartek, 25 stycznia 2018r.

70 lat temu to widzę, że nkwd do spolki z piatym zarządem i ciebie chrapan stworzyło. A potem formowało na wzór i podobieństwo swoje tak, że jako małolat pobiegłeś na ochotnika do komunistycznej armii długi za swoje stworzenie spłacać. Nie masz kręgoslupa doopku i jak goowno płyniesz z prądem. Czemu nie trwałeś przy swoich dzieciecych ideałach i marzeń nie realizowałeś? Chyba, że twoim marzeniem było zostać naczelnym idiotą na tym FORUM, tylko skad wtedy mogłeś wiedzieć, że takowe powstanie?


Styczeń
26
2018
Dodał piątek, 26 stycznia 2018r.

Rzecznik Obozu Narodowo-Radykalnego Tomasz Kalinowski nie szczędzi gorzkich słów PiS-owi. Uderza m.in. w wiceministra sprawiedliwości Patryka Jakiego, który opowiedział się za delegalizacją stowarzyszenia. Wspomina też o nagonce na działaczy ONR, którzy za swoje poglądy mają być zwalniani z pracy.

"Dostajemy kolejne informacje od naszych działaczy w terenie, że są wzywani na dywaniki do pracodawców za zaangażowanie narodowe. Niektórych zwolniono za poglądy, innym postawiono ultimatum. Ci ludzie mają rodziny! PiS, do czego doprowadziliście, mówiąc jak TVN nakazał?!" - alarmuje ONR na Twitterze.

- W łódzkim były takie przypadki. Kilka osób miało takie sytuacje. Pracodawcy nie podobały się poglądy pracownika. Było stawiane ultimatum: albo ktoś zrezygnuje ze swojej działalności społeczno-politycznej, albo ktoś (w domyśle: pracodawca) będzie musiał zrezygnować z niego. Pracownik musiał wybierać.


Styczeń
26
2018
Dodał piątek, 26 stycznia 2018r.

Pismo ONR „Ruch Młodych” chwaliło się w 1935 roku:„Antysemityzm w Ruchu Młodych istniał dużo dawniej niż program antyżydowski w NSDAP”.

W 1938 roku wychodząca na Śląsku „Kuźnica” pisała:„Obecnie Niemcy przystąpili do ostatecznej likwidacji żydostwa u siebie (…) Kiedy wreszcie my przystąpimy do męskiego i poważnego rozwiązania tej sprawy?”

W 1938 roku Kazimierz Hałaburda pisał w „Falandze”, że Hitler i Mussolini mają takie samo prawo do nazywania się „demokratami”, jak przywódcy Francji czy Wielkiej Brytanii.

Hitlerjugend jako wzór organizacji dbającej o wychowanie młodzieży. Kuźnica” w 1937 roku pisała:„Słusznie bowiem zauważa Krieck [pedagog hitlerowski], że uczniowi trzeba po prostu wpoić pewne ściśle określone ideały oraz dogmaty: religijne, narodowe i społeczne”.

 

 

 


Styczeń
27
2018
Dodał sobota, 27 stycznia 2018r.

Czekający na Jakiego - podaj jeszcze jeden argument do delegalizacji ONR i chyba najważniejszy -  za Bolesława Chrobrego żydów kastrowano by się niepłodzili bo zbyt dużo niewolników sprowadzali i ceny ich spadały.


Styczeń
27
2018
Dodał sobota, 27 stycznia 2018r.

Nie kpij Chrapan, tym bardziej w rocznicę wyzwolenia obozu Auschwitz. Chociaż  w twoim przekonaniu, to był pewnie żydowski ośrodek wypoczynkowy...


Styczeń
27
2018
Dodał sobota, 27 stycznia 2018r.

Na co mi to przyszło - belfrować lewackim nieukom - "wyborco" z bożej łaski, sprawdź swojego belfra od historii czy nie jest też ONRowcem bo  nie podając ci faktów chronił ONR przed poprzednio wymienionymi argumentami które NIE SĄ ŻADNĄ KPINĄ LECZ FAKTEM HISTORYCZNYM!  A w Uschwitz ginęli nie tylko żydzi ale i Polacy, pierwsze transporty były harcerzy Polskich - dzisiaj na TVP-Historii był film "Uciekinier" - opowieści harcerzy z numerami 900-ileś  - zorganizowali pierwszą ucieczkę z Auschwitz w roku 1942, W tym czasie tam byli osadzani w zdecydowanej większości Polacy, a więc poucz się trochę i nie "zawłaszczaj" Auschwitz tylko dla zydów.


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Główne miejsce masowej eksterminacji około 1,1 miliona Żydów z całej Europy, a także 140–150 tysięcy Polaków, około 23 tysięcy Romów, około 12 tysięcy jeńców radzieckich oraz ofiar innych narodowości    -  =  coś chyba proporcje nie pasują wychowanku komunistycznego, wczesnogomulkowskiego wojska


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Kolejny "xyz"  lewactwa nie umiejącego przeczytać ze zrozumieniem prostego tekstu i kolejny raz muszę tłumaczyć jak cielęciu - pokaż gdzie zastosowałem i w jakim czasie proporcje? - Przeczytaj mój tekst, zwłaszcza od "W tym czasie" co najmniej ze 100 razy i może dotrze zrozumienie tekstu. A te twoje "dane" nie są danymi dowiedzionymi na 100%, są tylko przypuszczalnymi, kiedyś dowodzono, że żydów zginęło 6 mln, a dzisiaj sami żydzi nie oponują kwestionującym te "dane", podobnie jest z twoimi, ale komuszo-lewactwo ma swoje...


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Nie jesteś na czasie Chrapan. Ostatnia wykładnia partii rządzącej jest taka, że narodowi socjaliści to też lewacy. Na prawo od PiS-u jest i musi być ściana. Historii, to ty możesz uczyć swoich kompanów na tych waszych nasiadówkach (zamawiając przy okazji 5 piw). Nikt nie neguje obecności Polaków w Auschwitz, ale to nie oni byli ofiarami masowej eksterminacji i to jest zasadnicza różnica. Liczby, więcej Polaków zginęło w autodestrukcyjnym powstaniu warszawskim niż obozach. A co do średniowiecza, to nie żydowskich handlarzy kastrowano a niewolników. Więc nie podniecaj się tak niezdrowo, obrazem kastrowanych Żydów rękami Chrobrego.


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

A co z autobusem,nic nie wiadomo.Odjechał?A jeżeli tak, to jak smakował knur z grilla?


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

No coż, "wyborca" próbował się podszkolić nawet w termatach narodowych- socjalistów tyle, że jak pisałem wcześniej - czytać nauczyli ale ze zrozumieniem "czytanego" to jest problem. I kolejny raz  muszę tłumaczyć jak cielętom - spróbuję pytaniami, moze dotrze - czy socjalizm jest lewactwem?, A więc kim mogą być narodowi- socjaliści jak nie lewakami? Porównaj  poczynania Hitlera i Stalina tak w sferze gospodarczej (Hitler również wprowadzał kolektywizację na wzór sowiecki), obozy zagłady tworzone były na wzór gułagów funkcjonujących kilkanaście lat wcześniej przed niemieckimi tyle, ze "udoskonalone" do szybszej likwidacji - sowieci mieli większy obszar i potrzebowali darmoweych rąk do pracy i stąd  ich "zacofanie" w tym zakresie. Tak samo u jednych jak i u drugich system jednopartyjny, itd... itp... długo można wymieniać wspólne cechy lewactwa sowieckiego i niemiecvkiego  ale czy dotrze?

Co do Auschwitz - obóz nie był budowany dla żydów,a dla Polaków, kiedy był budowany nie było jeszcze w planach Hitlera eksterminacja żydów którty powstał w 1942 roku czyli w czasie kiedy krematoria już dymiły palonymi Polakami, a to, ze później, kiedy USA wypowiedziała wojnę, a amerykańscy żydzi nie zdołali temu przeszkodzić (taką umowę miał Hitler z finansjerą żydowską w USA) opracowano plan pozbycia się żydów nie świadczy, ze tylko oni byli eksterminowani .

Co do czasów Chrobrego też poczytałeś ale to co powszechnie udostępnione, a nie w szczegółach. Otóż niewolników kastrowano tylko tych którzy zadali się z Paniami niewolników, natomiast w pewnym czasie - kiedy Chrobry  prowadząc nieustanne wojny stworzył Wielką Polskę i miał dużo niewolników, a tu duże handlarskie "rody" żydowskie sprowadzali jeszcze więcej niewolników z innych niż polskie wojen tworząc konkurencję cenową, nasksazsał kastrować żydów by nie powstawały tak wierlkie rody handlsarzy. Szukaj, szukaj szukaj "wyborco", a moze i "z ciebie wyrosną ludzie" i wyrwiesz się z lemingozy lewackiej.


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

chrapan , czy sluzac w sowieckiej armii czujesz sie zdrajca?


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Ty Chrapan wyglądasz na osobnika co ma problem i z czytaniem,i ze zrozumieniem.

Wiec jeszcze raz pytam się ciebie,mieszkańca obory-czy przysięgałeś wierność Armii Radzieckiej?????


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Ależ dominiku jak możesz posądzać chrapana o zdradę?On cały czas jest wierny swojej przysiędze.No bo jak ma odwolać  przysięgę składaną na kolanach?


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

to wielki wstyd panie sierzancie 


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Ale do sierżanta to nie dociera bo to rycerz-ma zakuty łeb.


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Ciebie Chrapan chyba jakis plastik cisnie w łeb.Chyba kondoma założyłeś nie na tą główkę?


Styczeń
28
2018
Dodał niedziela, 28 stycznia 2018r.

Ło matko boso, żeś błysnął Chrapan - Hitler miał taką umowę z finansjerą żydowską w USA ...Takie brednie jak to, że Żydzi zlecili wysadzenie wież WTC w NY. Bądź poważny, my tu nie od radia maryja.

Co do Polaków w czasie okupacji, to jak na tamte warunki, w miarę możliwości prowadzili normalne życie. Owszem, likwidowano inteligencję, elity, ale nie musieli ukrywać się tak jak Żydzi, tylko dlatego, że byli Żydami. Można było wyjść z domu i już nie wrócić, tylko nie można tego porównywać i mówić o masowej eksterminacji. Tak jak czymś innym był obóz koncentracyjny, czym innym obóz zagłady.

I tu to samo. Odpowiem pytaniem na pytanie - a czy nacjonalizm, rasizm jest lewactwem. O narodowym socjaliźmie można co najwyżej powiedzieć, że jest to jakaś hybryda. Ale główna oś podziału jest taka, że prawica jest co do zasady nacjonalistyczna, lewica internacjonalistyczna. Dla prawicy istnienie państw narodowych jest podstawą, komuniźm sens granic kwestionowanał.

W III Rzeszy, we Włoszech nie zlikwidowano też własności prywatnej, tak jak to zrobili bolszewicy. Ograniczono jedynie swobodne dysponowanie. I pomyliłeśl korporacjonizm z kolektywizacją. Kolektywizacji w Niemczech nie było, no chyba że w NRD.

A tak zapytam po znajomości, prawda li to, że ONR będzie dążył do odzyskania kresów wschodnich, że ma być polskie Drang nach Osten 2.0.


Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

Nie mam czasu dzisiaj ci, "wyborco" tłumaczyć - zastanów się sam - skąd Niemcy mieli pieniądze na tak potężne zbrojenia w krótkim czasie i kiedy jeszcze musieli wypłacać reperacje wojenne państwom poszkodowanym i zwycięskim - szukaj, szukaj, a znajdziesz beze mnie.


Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

Za to ciebie uzbroili w komunistycznej, wczesnogomułokowskiej armii za dobra wydarte Niemcom i innym narodom przez ruskich po wojnie.


Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

u, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej"


Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

Pan heroinista Mackiewicz spie*rzył w Himalaje, żeby uciec od długów i alimentów. Świeć Panie nad jego durną duszą. Kijowski Himalajów - napisał w niedzielę bloger Piotr Wielgucki. Jego wpisy wywołały lawinę negatywnych komentarzy. Internauci są zniesmaczeni poziomem nietaktu i inwektywami pod adresem himalaisty Komentarz Wielguckiego jest jednym z głosów krytycznych wobec wyprawy Tomasza Mackiewicza na Nanga Parbat. Na prowadzonym przez niego twitterowym profilu kontrowersje.net bloger stwierdził, że niebezpieczna wyprawa była sposobem na ucieczkę od płacenia zaległych alimentów.


Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

Chrapan - przeczytaj wywiad B, Geremka z H, Krall - google


Styczeń
29
2018
Dodał poniedziałek, 29 stycznia 2018r.

@jonterk - jsa tern wywiad znam od przeszło 15 lat i nie raz cytowałem w swoich tekstach nawet tu zamieszczanych. miałem dla niego też sznur, zdążył uciec.


Styczeń
30
2018
Dodał wtorek, 30 stycznia 2018r.

Na to czekasz frajerze? Aż ci kolejni uciekną. Działaj dupku komunistyczny bo niedlugo uciekniesz sam, pomyleńcu. Jakoś ostatnio kałachów nie wyciągasz.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
20:32 dziś
STARY

Ostatnio Janke miał wywiad z ukraińskim politykiem i...

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
20:26 dziś
Szlomo

Nie zesraj się :) Po przecinkach daje się spacje,...

PASŁĘK: 33-LATKA JECHAŁA SWOIM RENAULT...
20:09 dziś
Spokojny

800+, wyprawki, dodatki...to się zyje. W takich...

PASŁĘK: 33-LATKA JECHAŁA SWOIM RENAULT...
20:03 dziś
Maczak

Jak po Buchu można jeździć zygzakiem ??? Je..na...

PASŁĘK: 33-LATKA JECHAŁA SWOIM RENAULT...
19:44 dziś
Jacek

Dlatego jestes DDA. Cóż za publiczne wyznanie o...

PASŁĘK: 33-LATKA JECHAŁA SWOIM RENAULT...
19:37 dziś
Szlomo

Kaczor miał rację że te baby to tylko w szyję teraz...

PASŁĘK: 33-LATKA JECHAŁA SWOIM RENAULT...
17:47 dziś
Do banderukra

Inteligentny się znalazł.

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
Dziś: 41Wczoraj: 42więcej 64601
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Piątek 19 lipca

22°
wiart: 4.44 m/s wilgotność 57% ciśnienie 1022 hPa zachmurzenie 45% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:34
Zachód: 21:00

SOB

12° - 24°

NIEDZ

13° - 26°

PON

14° - 27°

WT

13° - 27°

ŚR

17° - 23°

CZW

16° - 19°

Aktualności forum