Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Wyjazd na Marsz Niepodległosci.

dodał czwartek, 02 listopada 2017r.
Z Elbląga przez Pasłęk jedzie autobus na Marsz Niepodległości. Wyjazd z Pasłęka ok. godz. 07,30, powrót do Pasłęka ok. 00, 30. W wyjazd jest wkalkulowane spożycie porcji wieprzka z rożna przygotowanego przez byłego posła "Samoobrony" pana Z. Witaszka pod pomnikiem Romana Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu. Zgłoszenia SMSami kierować na nr 796 030 422.

Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

oszołom ze Skandynawii pisze wierutne bzdury: Tak więc Białoruś jest państwem, które całą swoją drogę do niepodległości rozpoczęło w jeszcze systemie radzieckim. Jednak reformy gospodarczo-polityczne przyniosły tu o wiele lepsze skutki niż w innych państwach byłego ZSRR. A. Łukaszenko dokonał liberalnych reform bez uzależniania kraju od międzynarodowego kapitału. W wyniku prywatyzacji białoruskiej przedsiębiorczości nie wytworzyła się kasta oligarchiczna. Stworzono także dobre warunki współpracy pomiędzy państwem a prywatnym biznesem


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

Nasza doktryna wojenna zakłada, że 48 polskich F-16 ma polecieć w rejon Zatoki Fińskiej, by wystrzelić tam w kierunku przeciwnika pociski JASSM.

Żeby uniknąć zestrzelenia nad Kaliningradem przez rosyjskie pociski przeciwlotnicze S-400, które mają zasięg 400 km, nasze F-16 musiałyby lecieć przez terytorium Niemiec, Szwecji i Norwegii. Do Sankt Petersburga paliwa by im wystarczyło, ale żeby wrócić, musiałyby zatankować w powietrzu. Macierewicz wykreślił jednak tankowanie.

Ile z tych samolotów wróciłoby do kraju? Mam już kryptonim tej akcji: „Kamikadze” albo „Elstera”, żeby było bardziej narodowo-napoleońsko.

Gdy 38 ochotników wojsk obrony terytorialnej zdobywało lotnisko w Szymanach, rezerwiści ćwiczyli na poligonie we własnych adidasach, zabrakło obsługi do czołgów, a most pontonowy na Wiśle nie powstał, bo poziom wody był za wysoki


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

internauci bardzo szybko na zdjęciach, które rozpowszechniła "Gazeta Polska", odkryli, że zakupy Morawieckiego były wyjątkowo tanie. Frugo jest tu po 50 groszy (normalnie 1,30 zł), sok w kartonie Hortex po 2 zł – normalnie około 4 zł, woda Żywiec kosztuje tu złotówkę, a chipsy Lays również tyle samo. Ceny faktycznie atrakcyjne, na zakupy skusił się po Morawieckim wicepremier Jarosław Gowin.

Części komentujących przypomniały się tzw. tajne sklepy za żółtymi firankami, w których zaopatrywali się działacze Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego oraz  wyżsi funkcjonariusze PZPR.

Gdzie tak tanio? Ten sklep to Lewiatan.

Sieć Lewiatan, mimo że faktycznie zrzesza małych polskich sklepikarzy, kontrolowana jest przez  wspomnianą grupę Eurocash. Głównym jej akcjonariuszem jest… Portugalczyk Louis Amaral.

Amaral  był pierwszym szefem Jerónimo Martins (właściciel Biedronek) w Polsce


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

Widzę komomuszku, że chcesz zaśmiecić poprzednie wpisy na mój temat - ja jednak przypomnę ci złożoną obietnicę na którymś poście. Otóż nigdy w swoim nie krótkim życiu w PRL ni należałem do żadnej partii żydokomuszerj (PZPR, ZSL, SD) mimo, że byłem przez 1 rok  3 miesiące podoficerem zawodowym na etacie kapitańskim jako "Instruktor chemiczny jednostki (18 eskadra lotnictwa ratowniczo-łącznikowego D-cy Mar. Woju gdzie zdobyłem dwie specjalizacje dodatkowe - jedną obowiązkową w tej jednostce - nawigator, drugą indywidualnie- ratownik wodny ale przystosowałem na kursie do ratownictwa  wodno-lotniczego (w jednostce był etatowy ratownik)  Do szkoły Nalazków z której się chlubię (przynajmniej tego okresu w którym byłem- po odejściu gen Krajewskiego została spacyfikowana przez żydokomunę) przeszedłem z innej wojskowej bo od najmłodszych lat byłem przez  rodzica szkolony na żołnierza. Po wybyciu z wojska od1968 roku byłem kolejno "śleprem", "młodszym hajerem" (kapusiu SBcki, wydam ci polecenie wg wzoru twoch zwierzchników - "Szukaj, szukaj" - znaczenia tych wyrazów) by awansować na "planistę" oddziału z obowiązkiem zjazdów 15 dni w miesiącu, a ponieważ nie podobały się mi zjazdy zmieniłem pracę na 8 tysięczną firmę budowlaną (SPBP) gdzie w charakterze inspektora transportu przez przeszło trzy lata nie wynosiłem swojego zadka z samochodów czasami kilkakrotnie zmienianych w czasie jednego dnia po 18 i nawet więcej godzin za które nikt mi nie placił jako nadgodzin ( Wówczas rozumiano konieczność uprzemysłowienia Polski - zakład wtedy zbudowane po 1989 roku banda żydokomusza rozgrabiła, wyprzedała obcym za potężne łapówy nabijając własne kabzy i dzisiaj bojąc się odpowiedzialności próbuje napuścić na Polskę podobnych malwersantów usadowionych w strukturach EU - patrz jakiś Guej itp..) Ponieważ bez przynależności partyjnej trudno było awansować na etat mimo pełnienia faktycznego kierownika Działu transportu (po odejściu etatowego na przewodniczącego zw. zawodowych) wobec sprzeciwu sekretarza PZPR (3 takich na etach w zarządzie pstwa) którego goniłem z działu kiedy przychodził po samochód, przeszedłem do innej firmy na kierownika oddziału transportu windując sobie stawkę bo domyślałęm się, że podwyżki nie dostanę bez zapisania się do partii. I tak było przez cały mój zawodowy życiorys, żeby otrzymać podwyżkę mimo bardzo dobrych opinii w których wówczas jako jedyny mankament występowało zdanie "Bez przynależności partyjnej", musiałem zmieniać firmy często wracając do tych w których wcześniej nie chciano z w/w względów dać podwyżki ale przy nawrocie zyskiwałem czasami i trzy grupy zaszeregowania więcej. Brakowało zaangażowanych pracowników dop rozwoju przermysłu który nie ma żadnych symboli, - pralka jest


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

jest tylko pralką niezależnie przez kogo wyprodukowaną czy przez kapitalizm czy przez komunizm. - jestęś w stanie to zrozumieć kapusiu SBcki? - Wątpię, ty jesteś zaprogramowany i argumenty na ciebie nie dziuałają, ale są jeszcze i ludzie.

Cześć kapusiu.

 


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

Co to rodzic-patriota, ktory w na początku lat 60-tych poslal dziecko na ochotnika do komuszej armii? Dzis na takich rodzicach narodowcy psy wieszają a sluzących wowczas w armii rzadzacy pozbawiaja emerytur. Ciekawe czy lata w komuszej armii wliczyłeś do stażu emerytalnego?


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

oj wtyd panie chrapan ,zawiodlem sie na panu


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

Ja też, mnie Rodzice nawet doharcerstwa nie pozwolili się zapisac bo wiedzieli czym się harcerstwo w tamtych latach zajmowało i kto nim sterował. Na Boże Ciało zamiast na proceske to na zbiórkę trzeba było iść. Napisz Chrapan jaki jest Twój stosunek do wiary i Kościoła Katolickiego.


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

https://youtu.be/guCYUN9Dpws


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

Tu jest mój stosunek do wiary i Boga https://youtu.be/faIdlX223RE-

 


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

Bełkot jołopa...poczytaj co Chrustus mówił o bliżnim...tyle, ze ty komunistyczna swolocz popierająca w armii Gomułkę i tak nic z tego nie zrozumiesz. Tak, na ochotnika przysiegałeś, krowi cycu: Ja, obywatel Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, stając w szeregach Wojska Polskiego, przysięgam Narodowi Polskiemu być uczciwym, zdyscyplinowanym, mężnym i czujnym żołnierzem, wykonywać dokładnie rozkazy przełożonych i przepisy regulaminów, dochować ściśle tajemnicy wojskowej i państwowej, nie splamić nigdy honoru i godności żołnierza polskiego. Przysięgam służyć ze wszystkich sił Ojczyźnie, bronić niezłomnie praw ludu pracującego, zawarowanych w Konstytucji, stać nieugięcie na straży władzy ludowej, dochować wierności Rządowi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Przysięgam strzec niezłomnie wolności, niepodległości i granic Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej przed zakusami imperializmu, stać nieugięcie na straży pokoju w braterskim przymierzu z Armią Radziecką i innymi sojuszniczymi armiami i w razie potrzeby nie szczędząc krwi ani życia mężnie walczyć w obronie Ojczyzny, o świętą sprawę niepodległości, wolności i szczęścia ludu. Gdybym nie bacząc na tę moją uroczystą przysięgę obowiązek wierności wobec Ojczyzny złamał, niechaj mnie dosięgnie surowa ręka sprawiedliwości ludowej".


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

chrapan , ale wstyd i ty masz sie za prawdziwego Polaka patriote ?

 


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

Gdy kościół katolicki odsunie o koryta https://www.youtube.com/watch?v=HtNryWdDdlM

 


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

Do wiara. Po Twoim wpisie wnioskuję, że pan Chrapan zgłaszając się do wojska w wieku 17 lat miał więcej rozumu niż Ty obecnie. 


Listopad
19
2017
Dodał niedziela, 19 listopada 2017r.

a skad taki wniosek?


Styczeń
23
2018
Dodał wtorek, 23 stycznia 2018r.

W reakcji na dziennikarskie śledztwo dotyczące działalności niektórych polskich środowisk narodowych, Wiceminister Jaki został zapytany o sprawę ONR, który na Marszu Niepodległości prezentował rasistowskie hasła. Jaki przyznał, że jeśli organizacja ta prezentuje takie poglądy to powinna zostać zdelegalizowana. - Jestem przekonany, że prokurator generalny złoży także wniosek o zdelegalizowanie ONR, 


Styczeń
23
2018
Dodał wtorek, 23 stycznia 2018r.

chrapan sie powiesi 


Styczeń
23
2018
Dodał wtorek, 23 stycznia 2018r.

Nie powiesi się. Będzie siedział cicho jak mysz pod miotłą. W sumie nic nowego, cały PRL tak przeżył.


Styczeń
24
2018
Dodał środa, 24 stycznia 2018r.

Warknij coś chrapcio o swoim oszolomstwie,  bo/C/haterze. Zmień pampersa i weż loperamid , zatrzyma ci sraczkę ze strachu.


Styczeń
24
2018
Dodał środa, 24 stycznia 2018r.

Moja tęsknota za tekstami Chrapana uniemożliwia wprost zasypianie. Ciągle mi czegoś brakuje z jego ogromnego doświadczenia życiowego i wiedzy historycznej , filozoficznej , a nawet funkcjonowanie prawa i sprawiedliwości społecznej  pod rządami PIS. CHRAPAN daj głos !


Styczeń
24
2018
Dodał środa, 24 stycznia 2018r.

Jeśli chodzi o strach, to ogarnia on teraz topniejącą opozycję i zasiedziałych w wymiarze (nie)sprawiedliwości osobników przekonanych o swojej wyjątkowości polegającej na obecności w najwyższej kaście. Dla niezorientowanych: kastowość to wytwór indyjskiej historii polegający na podziale społeczeństwa na szereg kategorii zwanych kastami, od najwyższej, uprzywilejowanej do najniższej, niemal podludzi. Oto jacy ludzie nas sądzą - makabra! Na szczęście, dzięki PiS-owi - to się kończy.


Styczeń
24
2018
Dodał środa, 24 stycznia 2018r.

Macie szczęście łapciuchy miotu UBeckiego tęskniące za mną, że pogoda odpuściła i przy takiej nie chce mi się katować Górkę Chrobrego w Elbągu stąd znajdę czas i dla was. Któryś tu chciał zdelegalizować ONR do spółki z żydokomuną UWsiowo-POlszewicką - WAŁA! Prokurator uświadomił tępaków więc wzorem NKWD/UB wytworzyli "nową formację" "faszystowską" jako temat zastępczy by nie ośmieszać się blagą z ONR. (Tak jak ok. 70 lat temu NKWD/UB stworzyło V Zarząd WiN). Ponieważ tępota zawsze ma krótką pamięć na pewno dnowią temat i ponownie się ośmieszą tak jak z tą 6 osobową grupką "patoli" -"leśnych faszystów" - przekupionych paroma butelkami piwa i być może butelką denaturatu. Ubeckie pociotki coś słabo bronicie swoich "komuchów" z "Razem" (czytaj "Jak się pisze neokominizm? - RAZEM"). Wczoraj odbyła się II rozprawa przeciwko waszemu kolesiowi oskarżonemu  o  szerzenie "mową nienawiści" oszczerstw na temat Marszów ku pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. Komuch udający "socjaldemokratę" (NSDAP?) wczoraj wił się niczym piskorz - bezskutecznie, m.inn. i ja przypomniałem w sądzie jego "korzenie". Wyrok ma zapaść 23.02.2018. To na razie na tyle wam UBeckie wypierdki, macie pole do popisu ujawniając swoje fobie i kompleksy. Cześć UBole.


Styczeń
24
2018
Dodał środa, 24 stycznia 2018r.

no i wytlumaczyli idiocie :)))


Styczeń
24
2018
Dodał środa, 24 stycznia 2018r.

bogdan znowu wyłonił się z otchłani dla niepełnosprawnych umysłowo? Czyzby nieznaczny wzrost temperatury spowodował u niego samowybudzenie z hibernacji?


Styczeń
24
2018
Dodał środa, 24 stycznia 2018r.

dlaczego kpisz z niepelnosprawnych , popierasz faszyzm jak onr ?


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :konie
23:52 09
Miodek

Puki? Puki stuki czy póki?

Radni zgodzili się na udzielenie pożyczki PUWK
22:01 09
Rulex

Poseł Andrzej Sliwka poszukuje na gwałt fachowców od...

Pierwsza sesja w powiecie
21:47 09
Marko

Taki prezencik od starej rady na dzień dobry

Radni zgodzili się na udzielenie pożyczki PUWK
21:41 09
Roman

Napisałeś "związki gmin". Każdy taki związek wymaga...

Pierwsza sesja w powiecie
21:28 09
Roman

Napisałeś: "Jak sobie wybraliście tak macie!". No...

Radni zgodzili się na udzielenie pożyczki PUWK
21:27 09
Ajajaj

Skate park wybudujesz i stoi. Basen poza kosztami...

Karty rozdane
19:55 09
Elo

Najłatwiej tak powiedzieć, jest nowa rada, Oni...

Radni zgodzili się na udzielenie pożyczki PUWK
Dziś: 0Wczoraj: 40więcej 61428
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Piątek 10 maja

11°
wiart: 4.9 m/s wilgotność 95% ciśnienie 1021 hPa zachmurzenie 100% opady deszczu 1 mm
Wschód: 04:46
Zachód: 20:29

SOB

5° - 12°

NIEDZ

4° - 13°

PON

3° - 15°

WT

5° - 17°

ŚR

8° - 20°

CZW

8° - 20°

Aktualności forum