Z ostatniej chwili

Forum Hydepark

Wyjazd na Marsz Niepodległosci.

dodał czwartek, 02 listopada 2017r.
Z Elbląga przez Pasłęk jedzie autobus na Marsz Niepodległości. Wyjazd z Pasłęka ok. godz. 07,30, powrót do Pasłęka ok. 00, 30. W wyjazd jest wkalkulowane spożycie porcji wieprzka z rożna przygotowanego przez byłego posła "Samoobrony" pana Z. Witaszka pod pomnikiem Romana Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu. Zgłoszenia SMSami kierować na nr 796 030 422.

Listopad
13
2017
Dodał poniedziałek, 13 listopada 2017r.

Taa, wiary w boga i miłości do polski. Koniowi to zamelduj. Koń ma duży łeb :) Ale i tak nic nie przebije tego waszego ex ksiedza Międlara, który krzyczał we Wrocku: amen! amen! amen! w takt: sieg heil! sieg heil!. Ale dobrze, że się ujawniacie, już tam odpowiednie służby skierują na was oko. Nie od dzis wiadomo, że radykalną prawicą steruje Kreml. Jak narazie, pierwszym kozłem ofiarnym został rzecznik wszechpolaków. Biedny Mateusz :)


Listopad
13
2017
Dodał poniedziałek, 13 listopada 2017r.

Wszyscy byli kiedys czarni. PraChrapan też. Homo sapiens wyewoluował z Afryki. Wraz z migracją na północ cecha ta zaczynała przeszkadzać. Ciemna skóra chroniła przed słońcem, ale utrudniała np.syntezę witaminy D, itd. Możesz się z tym zgadzać lub nie, ale jest to tak, jakbyś wyrzekał sie swojego białoruskiego pochodzenia. I powiedzmy prawdę, rasim to produkt białego człowieka.


Listopad
13
2017
Dodał poniedziałek, 13 listopada 2017r.

Z ciebie wyborca jak z koziej.... rajzentasia - coś, gdzieś słyszałeś ale ze zrozumieniem to już problem, może "pisane" łatwiej ci będzie zrozumieć, jeżeli się doczytasz - poczytaj o haplogrupach R1a1a7; R1a1a1a1b1a1


Listopad
13
2017
Dodał poniedziałek, 13 listopada 2017r.

Być może ty jesteś z tej drugiej grupy"homo sapiens" i stąd te nieporozumienia bo ludzie są z grupy homo sapiens-sapiens odwrotnie od homo  sapiens-neandertalins.

 


Listopad
13
2017
Dodał poniedziałek, 13 listopada 2017r.

Wyewulowała jeszcze trzecia grupa - homo sowietikus. Wygląda na to, że wyborca jest jej reprezentantem.


Listopad
14
2017
Dodał wtorek, 14 listopada 2017r.

Przy całym moim krytycyzmie dla tego rodzaju przedsięwzięć nie uważam mimo wszystko, aby tegoroczny przemarsz stołecznej chuliganerii w związku z dniem niepodległości miał być symptomem czegoś poważniejszego niż jedynie nadmiaru wolnego czasu u części marginesu społecznego. Oto młodzieńcy, którzy pustkę egzystencjalną zazwyczaj wypełniają wydzieraniem gardeł na stadionowej trybunie w trakcie imprez sportowych, albo groźnie łypiąc na przechodniów z osiedlowej ławki tudzież kamienicznej bramy, zamanifestowali rozterki swoich niedojrzałych wnętrz pokazując światu (wraz z całą jego kulturą i zdobyczami cywilizacyjnymi) środkowy palec


Listopad
14
2017
Dodał wtorek, 14 listopada 2017r.

Osobiście jestem raczej wdzięczny tym biednym chłopcom, gdy włączają w jarmarczną, pseudo–patriotyczną oprawę najpaskudniejsze demony przeszłości człowieczej, takie jak rasizm, ksenofobia itp. szowinizmy. Ten pochód obskurantów niosący jaskiniowe hasła na sztandarach nie pozwala mi spocząć na laurach w wysiłku samodoskonalenia, bowiem przypomina regularnie o tym, ile jeszcze pracy musimy wykonać indywidualnie oraz wspólnie, jako społeczeństwo.


Listopad
14
2017
Dodał wtorek, 14 listopada 2017r.

Nie martwi mnie ONR, Młodzież Wszechpolska, ani parasol ochronny pisowskiego establishmentu, który nad nimi rozpostarto, ponieważ jestem przekonany, że faszyzujący odorek tego środowiska nie uwiedzie zbyt wielu Polaków. Większość z nas przekroczyła już punkt graniczny, za którym resentymentom plemiennym nie ulega się, lecz jedynie toleruje. To właśnie tolerancja, rzecz jasna oprócz wiedzy, jest tym, co ignorancji oraz jej pochodnym zagraża najmocniej. Niech więc maszeruje otumaniona młodzież, niech się wykrzyczy i zmęczy kultywowaniem atawizmów – bo zmęczonemu trudniej przed wiedzą uciec…

Kiedy dowiaduję się, że rozochocony rzecznik narodowców zbiera gromy zewsząd, doświadczając krytyki nawet od stronników z powodu nadmiernej gadatliwości o sprawie, która stanowić musi przecież fundament jego „światopoglądu”, to myślę, że to wszystko zmierza we właściwym kierunku. Może dosyć powoli, lecz i homo sapiens, wbrew temu co głoszą kreacjoniści spod znaku celtyckiego krzyża, potrzebował wiele czasu, by wyprostowanym stanąć na dwóch nogach. Tak i przyjdzie kiedyś pora na proste kręgosłupy u patriotów w szalikach i kominiarkach.


Listopad
14
2017
Dodał wtorek, 14 listopada 2017r.

Tak wielu stara się aby wykorzenić z Polaków patriotyzm przez jego ośmieszenie ale jak widać,  to starania równe starań Syzyfa.


Listopad
14
2017
Dodał wtorek, 14 listopada 2017r.

A na zamaskowanych to popatrz tu - http://www.stefczyk.info/wiadomosci/polska/przerazajace-sceny-na-marszu-lewicy-to-jest-alternatywa-dla-marszu-niepodleglosci,21682961415 - może po węchu znsajdziesz jakiegoś swojego.......................


Listopad
14
2017
Dodał wtorek, 14 listopada 2017r.

"Uważam, że jesteśmy utalentowanym narodem - i narażę się teraz wszystkim nacjonalistom - z tego względu, że mamy najbardziej wymieszane DNA w Europie: od Wikingów, przez Białorusinów, Mongołów i przede wszystkim po Żydów. W związku z tym, to DNA jest tak bogate, że przez całe wieki mamy między innymi kłopot z dogadaniem się. (...) W spektaklu "Spiskowcy" inteligent brytyjski mówi, że nie może zrozumieć naszego narodu i dodaje, że być może dlatego, że my nienawidzimy życia. Być może to jest to. Z tą naszą prasłowiańską kiłą w gruncie rzeczy nienawidzimy życia. Nie do końca jesteśmy poukładani" - podsumował Jan Englert.


Listopad
14
2017
Dodał wtorek, 14 listopada 2017r.

Głupki są w każdej nacji. Ale wrogowie Polski wyłuskują tylko tych, którzy są wśród Polaków i ogłaszają wszem wobec i każdemu osobno, że to wszyscy Polacy są tacy. Ogłosili,że w Warszawie maszerowało 60 000 faszystów. Bzdura oczywista ale nasi rodzimi antypolscy mentalni wszarze to podtrzymują. Nasz polski patriotyzm koniecznie chcą przedstawić światu jako zbrodnia niesłychana - faszyzm, antysemityzm, nacjonalizm ( w domyśle - szowinizm) i tym podobne brednie. Ale nic to - psy szczekają a nasza karawana idzie dalej. A przy okazji - ci co tak szafują nazwą faszysta, nawet może nie wiedzą, któż to taki a na pewno ich nie widzieli.


Listopad
15
2017
Dodał środa, 15 listopada 2017r.

Englert niestety nie wyszedł z badań poprzedniej epoki i stąd rozsiewa błędne informacje, Na szczęście nie jest autorytetem w zakresie badań antropologicznych. Najnowsze badanie w genetyce określają Polaków jako jedną z grup narodościowych najmniej "pomieszanych" i zasiedziałych od wielu tysiącleci na tych terenach. W "Kierunkach" ukaże się mój art. o Zamojszczyźnie gdzie dość precyzyjnie we wstępnej części udowadniam na podstawie naukowych badań nie tylko polskich o miejscu Polaków i Niemców (w zasadzie Teutonów wymieszanych z Nordami) w czasach starożytnych.

 


Listopad
15
2017
Dodał środa, 15 listopada 2017r.

,,Sąd Okręgowy we Wrocławiu zdecydował o cofnięciu dozoru elektronicznego Piotrowi Rybakowi, który spalił kukłę Żyda na wrocławskim rynku. Mężczyzna ma zostać doprowadzony do zakładu karnego jeszcze w środę,, Ratujcie Piotrka, waszego duchowego brata, chrapanie, grabie. Robi się ciekawie. Kto następny...stawiam że wielebny międlar. AMEN, AMEN :)


Listopad
16
2017
Dodał czwartek, 16 listopada 2017r.

Won z cudakami!


Listopad
16
2017
Dodał czwartek, 16 listopada 2017r.

Dopóki sądy są w łapach stalinowskiej żydokomuny i ich pociotków nadal będą wsadzani Polacy za byle co albo i za nic, natomiast złoczyńcy wywodzący się z bagna żydokomuszego i rabujący miliardy, łupiący bezwzglednie Polaków, a nawet swoich pobratymców, będą nadal chodzić w glorii "awtorytetow", w ostateczności za obecnej władzy jako "bezprawnie" prześladowanych - vide Hajka Bufetowa.


Listopad
16
2017
Dodał czwartek, 16 listopada 2017r.

uwazam zenajpierw powinno sie rozliczyc wszystkich ktozy sluzyli rosji . prawda panie chrapan?


Listopad
17
2017
Dodał piątek, 17 listopada 2017r.

A kto dziecięciem będac wstąpił na ochotnika do gomułkowskiej zbrodniczej armii i jeszcze tu się tym chepil jakie z tego tytułu miał korzyści? To ty czerwony sierżancino, to ty chrapan.


Listopad
17
2017
Dodał piątek, 17 listopada 2017r.

panie chrapan to prawda?


Listopad
17
2017
Dodał piątek, 17 listopada 2017r.

Ta cała radykalna prawica, w tym i ONR, to albo dziady umoczone w poprzednim systemie, albo lalusie ukrywający tęczowe inklinacje, albo zakute łby, króre robią tam za spadkobierców żołnierzy wyklętych. No i jest jeszcze złotousta bląd Justyna, do której puka wróg, puk, puk..


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

Ależ prawda, prawda! Chwilę po podstawówce ten nieuk zglosił się na ochotnika do szkólki dla zupaków. W tamtych czasach - połowa lat piecdziesiatych, niedługo po śmierci Stalina - każdy kto mógł uciekał od wojska jak od złego a nasz bohater - ochotnik. Awansował u Nalazków chyba do sierżanta, chełpil się tym, tu na FORUM, że jak jego kumple po szkole średniej szli do wojska to on już tam był figura. Próbował udowadniać, że Nalazki to inna szkoła niż wszystkie komunistyczne. Na wlasne potrzeby napisałby, że  on tam  do kościoła czwórkami chodził...załgany parch.....Podejrzewam, że w tamtych czasach żeby byc zupakiem trzeba było do PZPR należeć..o tym nie napisal. Jakich on miał rodzicow, że mu na taki numer pozwolili - wtedy ojciec jak powiedział tak było, dziś jest inaczej.


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

Widzę, że ta sierota coś długo bezhołowiem sie szczycila albo dokładnie szkołe podstawową studiowała, po dwa lata tą samą klasę. Chyba, ze Nalazki w latach 1964 - 66 to przedłużenie ochotniczej kariery. Na Naszej Klasie nawet zdjęcia wrzucil!


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

Na necie spotkasz takie wklejki obłudnika:

 

Chrapan przyznał, że „całe życie był niepokorny”, w czasach PRL „zadzierał z władzą w postaci przełożonych w firmie, przez co musiał czasem zmieniać miejsce zatrudnienia”.


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

na jakiej podstawie prawnej Polskie Wojsko brało udział w wojnie Irackiej i bierze w charakterze agresora w wojnie Afgańskiej ? Że to udział w wojnie a nie "stabilizacji" jest faktem bezspornym !
TO ZNACZY ŻE "RZĄDY" POLSKIE B E Z K A R N I E Z PREMEDYTACJĄ, KONSEKWENTNIE ŁAMIĄ KONSTYTUCJĘ RP.
I żaden Urząd, żadna instytucja powołana do przestrzegania konstytucji, prawa w państwie nie reaguje na jaskrawe gwałcenie zapisów konstytucyjnych.
 

 

Tylko jakoś nie widziałem pytania: Na jakiej podstawie wojsko strzelało do stoczniowcow w roku 1970, w czasie rozkwitu kariery sierżanta


Listopad
18
2017
Dodał sobota, 18 listopada 2017r.

To "wytłuszczone" powyzej pytanie zadawal nasz "bo/C/haterTu dalsze jego popisy:

...w Londynie robi za głupa, w internecie za opozycje Tuska: Marek Chrapan, któremu Brytyjczycy zrabowali w Polsce miejsce pracy

chwali komune: Ludzie z mojego pokolenia w Polsce nie mogą zrozumieć jak mogło dojść do tego że gospodarka narodowa w czasie komuny licząca się nie tylko w Europie, z permanentnym brakiem "rak do pracy", mogła stoczyć się do nic nie znaczącej, praktycznie bez narodowego potencjału

 

Szychą był nasz budowniczy PRL: przy okazji prostuje informacje zamieszczone w "Polishexpresie" na mój temat - ja nigdy nie pracowałem w Fabryce Obrabiarek w Porębie, jedynie często tam bywałem z racji pełnionej funkcji w przedsiębiorstwie budującym te fabrykę (i rozbudowującym)  stąd też znałem możliwości produkcyjne tej fabryki i cześć zarządu.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
19:37 dziś
Szlomo

Kaczor miał rację że te baby to tylko w szyję teraz...

PASŁĘK: 33-LATKA JECHAŁA SWOIM RENAULT...
17:47 dziś
Do banderukra

Inteligentny się znalazł.

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
17:13 dziś
Swoje wiem

O pozwolenie na budowę występuje inwestor nie...

Ratusz - nowe funkcje
13:20 dziś
Roman

Z brązu niekoniecznie chyba, że ufundujesz...

Ratusz - nowe funkcje
13:14 dziś
Roman

Masz poważne doświadczenia i zapewne sprawdzone....

Ratusz - nowe funkcje
12:53 dziś
Abc

se dalej myśl Mietek :(

Dni Walki i Męczeństwa Wsi Polskiej
12:25 dziś
Mick

Konie i jeźdźcy muszą być zdrowi, KOMPETETNI I...

Bogaty weekend
Dziś: 36Wczoraj: 42więcej 64596
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
00:54
Kinoman

Zastanawiając się dlaczego w kinie zapowiadane są w...

Kino pasłęckie
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
15:17
None

Kto wymyślił bieg w środku tygodnia i zamknięcie...

3 mila Pasłęk
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
22:15
Konfederacja

Wydarzenie Konfederacja i Sławomira Mentzena Plac...

Spotkanie z liderami Konfederacji w Elblągu
07:18
XYZ

Wszystko wszystkim , ciekawe kiedy w końcu drogi...

Drogi
Pogoda

Pasłęk, Piątek 19 lipca

22°
wiart: 4.44 m/s wilgotność 57% ciśnienie 1022 hPa zachmurzenie 45% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:34
Zachód: 21:00

SOB

12° - 26°

NIEDZ

13° - 26°

PON

15° - 27°

WT

15° - 29°

ŚR

17° - 21°

CZW

14° - 23°

Aktualności forum