Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Monitoring Pasłęka a wyborcze plakaty.

dodał sobota, 18 maja 2019r.
Od paru lat słyszę o "monitorowanym" Pasłęku. Nie wiem jaka jest prawda pomimo, że chyba odczułem na sobie parę lat wcześniej i to w okolicach Toy Toya (nie żebym został ochroniony przez POlicję od zbirów ale przejęty przez POlicję wiedzącą gdzie mnie szukać). Wyglądałoby na to , ze Toy Toye są monitorowane i w ich okolicach można czuć się bezpiecznie, wywiesić plakat przedwyborczy chroniony prawem mając pewność, że nikt go nie zerwie, nie zalepi. Inaczej jest z kościołem na "Starówce", tam nie ma monitoringu, tam dla lewactwa "hulaj dusza, piekła nie ma, można......, można....." I tam właśnie każde ogłoszenie przedwyborcze "prawej strony" - kiedyś też PiS zanim został ŻydoPiSem (teraz w ogóle w Pasłęku ŻydoPiS nie wywiesza nic), a dzisiaj Konfederacji przedwyborcze plakaty chronione prawem są niszczone prawie natychmiast. Nie wiem, czy w Pasłęku też po roku 1945 w pobliżu kościołów osiedlano żydokomunę by "mieć baczenie" na działalność kościołów i ewentualnie zniechęcać różnymi sposobami wiernych od uczestnictwa w obrządkach religijnych, ale pomimo już prawie 30 lat od jakoby "odkomunizowania" państwa nadal w Pasłęku kościoły i okolice nie są chronione tak jak Toy Toye. Nie wiem też jakie powiązanie może mieć zrywanie plakatów Konferderacji - (sporadycznie dało się zauważyć też zaklejanie przez Jednostkę podległą UMiG co również może skutkować sankcjami) - z "niezamierzonymi" uszkodzeniami mojego budynku w ramach "przebudowy ulicy", których to uszkodzeń mimo upływu prawie miesiąca UMiG zlecający przebudowę nie usunął. Może czekają tak jak z uszkodzeniem 02.03.2013 mojego prawego oka przez byłego kapusia WSIarzy przy udziale biernym POlicji" i siedzącej za drzwiami "ełyty" pasłęckiej. W ówczesnej sytuacji "połytyczno-prawnej" czyli bandyckiego państwa, nie miałem szans na udowodnienie zbrodni, ale teraz, mimo, że zaszły tylko kosmetyczne zmiany w "praworządności" jednak sądownictwo szukające w zawodzie przyszłości zaczyna rozumieć Praworządność w jej normalnym, praworządnym znaczeniu, NIE ODPUSZCZĘ! I NIECH TO DOTRZE DO PANA BURMISTRZA! (A do POlicjanta który wówczas zadał mi pytanie po którym bandyta WSIarzy uszkodził mi oko, powiem tylko tyle - nawet "słupy" w POlicji muszą mieć jako takie rozeznanie, a nie w ciemno wykonywać rozkazy - dodam jeszcze, ze ja byłem szkolony na programie i pod kierunkiem przedwojennego oficera II RP gdzie szkolenie było wszechstronne, niespotykane w innych jednostkach i szkołach, gdzie wykorzystywano nie tylko jedno oko ale oba, a w ostateczności i słuch na którym do dzisiaj mogę polegać) O dalszym losie moich obecnych perypetii z "ełytami" Pasłęka pózniej.

Maj
18
2019
Dodał sobota, 18 maja 2019r.

Konwencja Przedwyborcza Ruchu Narodowego - Konfederacja - 21.05.2019 godzina 12,00  - Olsztyn ul. Kapitańska 23  CRS UKIEL BOWL.

Zapraszamy zwolenników i sympatyków KONFEWDERACJI!. IDZIEMY NAPRZÓD! DO NAS NALEŻY PRZYSZŁOŚĆ! CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!


Maj
20
2019
Dodał poniedziałek, 20 maja 2019r.

https://www.dlapolski.pl/bilans-obecnosci-w-ue-jest-ujemny?fbclid=IwAR0YPSoX6Pgx3AsWmt5RJ6k7eastrLeG2Ya9Lvh5DtwhntkAk4LpIlY1yJk


Maj
20
2019
Dodał poniedziałek, 20 maja 2019r.

Debilowaty cyklop sie odewał.Jaja.

 

 


Maj
20
2019
Dodał poniedziałek, 20 maja 2019r.

W Kielcach podczas debaty kandydatów przed wyborami do Parlamentu Europejskiego doszło do incydentu. Kandydat Konfederacji podszedł do przemawiającej kandydatki PiS i przyłożył do jej głowy jarmułkę. Wcześniej wywiązała się kłótnia o roszczeniach żydowskich - padały m.in. oskarżenia o "klękanie przed Żydami" i "klękanie przed Putinem".


Maj
21
2019
Dodał wtorek, 21 maja 2019r.

"Jako się rzekło" trzeba ukazywać dalsze losy uszkodzeń budynku. Otóż przed chwilą "zwyżka" zakończyła mocowanie kabla energetycznego dotąd od miesiąca wiszącego bezwładnie. Wcześniej, nie wiem kiedy bo mnie nie było, wrzucono mi na działkę rusztowanie warszawskie. Gorączka nastąpiła po zawieszeniu banera z Posłem Robertem Winnickim - Posła się przestraszyli? Poseł od dawna zna sprawę, tak uszkodzenia domu jak i oka,ale bez mojego udziału niczego nie będzie robił, Mam nadzieję, że uszkodzenie zostanie przywrócone do stanu pierwotnego - czyli zgodnie ze  sztuką budowlaną i wówczas nie bedę musiał ani angażowasć Posła ani sam się angażować.


Maj
22
2019
Dodał środa, 22 maja 2019r.

Kaczyński boi się Chrapana i jego osiłków - przeczytałem i się przeraziłem. Chrapan zakręcił w głowach i zostanie Burmistrzem Pasłęka ? Będzie się działo.


Maj
22
2019
Dodał środa, 22 maja 2019r.

Nieszczęsny biedaku, tyś nie tylko przerażony ale i ogłupiony.


Maj
26
2019
Dodał niedziela, 26 maja 2019r.

Nieszczęśniku, uspokój się i wyluzuj. Pod rządami PiS-u możesz spać spokojnie, nic Ci nie grozi, jesli jesteś uczciwy.


Maj
27
2019
Dodał poniedziałek, 27 maja 2019r.

Refleksja po wyborach ? Chrapan nie będzie burmistrzem Pasłęka. Brak w budżecie 40 mld zł i wynik wyborczy znajdują się w sprzeczności interesów państwa. Czekają nas duże zmiany w rozwoju gospodarczym kraju , które muszą się odbić na poziomie życia najsłabszych grup społecznych


Czerwiec
03
2019
Dodał poniedziałek, 03 czerwca 2019r.

Przyznam się, że narodowcom (nacjonalistom), a nawet Korwinowi i innemu Liroyowi, życzyłem lepszego wyniku w Eurowyborach. Nawet 4,95%! Szkoda, że tuptusie mają skromniejsze osiągi. Może w wyborach do naszego Parlamentu, jesienią, gdy liście zaczną opadać i tuptusiów emocje też?


Czerwiec
04
2019
Dodał wtorek, 04 czerwca 2019r.

Zobacz Romaszka jak ich PiS traktuje.

Jak nie weszli to już pozbawili Gądek posady w panstwowej spółce


Czerwiec
04
2019
Dodał wtorek, 04 czerwca 2019r.

Mówili zawsze, że PiS to niedojdy, nieudaczniki, zacofancy i przegrańcy. Okazało się, że to mądrzy i zdolni wygrańcy, którzy potrafili dogadać się z narodem i wykołowali złodziei i zboczeńców. To tak pobieżnie, można by to rozwijać bez końca ale po co?


Czerwiec
04
2019
Dodał wtorek, 04 czerwca 2019r.

Za chwilę wykołują ciebie bo tylko na takich ja ty jełopów mogą liczyć.


Czerwiec
04
2019
Dodał wtorek, 04 czerwca 2019r.

Prawie cztery lata straszenia że PIS rozwali gospodarkę a tu nic takiego nie ma miejsca. Rozumiem że za chwilę domorośli ekonomiści,finansiści i inni "eksperci "będą zaklinać rzeczywistość. Proponuję jednak przed wpisami spojrzeć na noty agencji ratingowych.


Czerwiec
04
2019
Dodał wtorek, 04 czerwca 2019r.

A ty ,,śmieszak,, z jakiej agencji jesteś?I jakie są stawki bo może skusiłbym się na jakąś laskę.


Czerwiec
04
2019
Dodał wtorek, 04 czerwca 2019r.

Śmieszku nie tłumacz tłumokowi, gdziejest ogon krowi, bo ta pusta głowa, nie wie co to krowa. Na pewno w swej głupości nie zrozumie przenośni.


Czerwiec
05
2019
Dodał środa, 05 czerwca 2019r.

Proponuję dobrego okulistę i ortopedę.


Czerwiec
06
2019
Dodał czwartek, 06 czerwca 2019r.

Prof Filar pisze artykuł pt ,, W trakcie rządów PIS zadłużenie Polski wzrosło o 110 mld zł. Średnio 3 mld miesięcznie "

I co na ten temat będą głosili różne Chrapany , smieszki i bałwany ?


Czerwiec
06
2019
Dodał czwartek, 06 czerwca 2019r.

Zapodaj namiar na artykuł.


Czerwiec
08
2019
Dodał sobota, 08 czerwca 2019r.

Aby Polska mogła się normalnie rozwijać, musi być spokój i wspólpraca. Aby był spokój, musi byc silny rząd propolski. Na dzień dzisiejszy tylko PiS moze nam to zagwarantować taki rząd i wszelkie dywersje antypisowskie są szkodliwe i mam nadzieję, że jesienne wybory zapewnią wreszcie w Polsce spokój i zneutralizują wrogą Polsce robotę totalniaków i zagranicznych "przyjaciół". Wtedy i pasłęckie poubeckie wywłoki ucichną, bo nie będą miały wsparcia z zewnątrz. . 


Czerwiec
11
2019
Dodał wtorek, 11 czerwca 2019r.

Apel do Polaków - zgłaszać się już teraz do jesiennych Komisji Wyborczych oraz na "Mężów zaufania" - MUSIMY PRZYPILNOWAĆ WYBORÓW JESIENNYCH!  W ostanich wyborach w Komisji nr 1 osobiście wykryłem próbę fałszowania wyniku wyborczego. Tu są niektóre Komisje od lat - od komuny obsadzane niezmiennie, jak też i przez inne lewactwo. Pod szczególny nadzór Komisje nr 4 ni nr 1 - sprawdzić nazwiska w tych komisjach czy się powtórzą, czy znajdzie się w Komisji nr 1 osoba celowo niszcząca swoją kartę wyborczą by zrobić zamieszanie w komisji - zasiada w tej komisji od lat =========================================================

Jutro pierwszy raz jawna rozprawa o fałszerstwo wyborcze - świadkowie z RKW!

We wtorek, dnia 11 czerwca br. o godz. 10:00, w sali 131 (korytarz H, piętro 1) Sądu Okręgowego w W-wie w Al.Solidarności  127, odbędzie się rozprawa (sygn.akt XXIV Ns 106/18), dotycząca zarzutów. które zostały postawione przez wolontariuszy Stowarzyszenia Ruch Kontroli Wyborów-Ruch Kontroli Władzy w proteście dot. wyborów samorządowych 2018 r. - zarówno Komisarzowi Wyborczemu Warszawa l, Rafałowi Wagnerowi, i Przewodniczącej Obwodowej Komisji Wyborczej ds. ustalenia wyników głosowania, Ewie Maszońskiej - Pazdro. 

Po raz pierwszy Sąd dopuścił wolontariuszy Stow. RKW, p. Alinę Dobrowolską-Segit i p.Wandę Kossowską do udziału w sprawie. Wszystkie poprzednie toczyły się w trybie "tajnym".

Zapraszam wolontariuszy i sympatyków RKW do udziału w rozprawie. Dziennikarze będą mile widziani.

Pozdrawiam

Andrzej Zdun RKW Mazowsze www.stowarzyszenierkw.org


Czerwiec
11
2019
Dodał wtorek, 11 czerwca 2019r.

Mafia sędziowska powoli i bardzo niechętnie ustępuje obywatelom ale jak widać - ustepuje. Gdyby nie naciski tych obywateli - nie ustąpiłaby ani na milimetr. Jaka stąd nauka dla nas? Ano taka, że musimy wszystko siłą wyrywać mafiom z ich pysków. Pan Chrapan jest jednym z takich wytrwałych obywateli.


Czerwiec
11
2019
Dodał wtorek, 11 czerwca 2019r.

Chrapanowi przysługuje zwrot PAN ? Wstyd , bo ON jest JEGOMOŚĆ , albo i więcej.


Czerwiec
11
2019
Dodał wtorek, 11 czerwca 2019r.

A możesz ty podziwiający napisać gdzie chrapcio wytrwał najdlużej? On jeszcze lepszy wędrowniczek od Giertycha czy Czarneckiego.

Tamci przynajmniej w komuszym wojsku na ochotnika nie byli i na wierność sowietom nie przysięgali.


Czerwiec
12
2019
Dodał środa, 12 czerwca 2019r.

Ks. Kneblewski, kapelan narodowców, wysłany na emeryturę. Nie pomogli nawet radni PiS

Ks. Roman Kneblewski został przeniesiony na kościelną emeryturę, choć zgodnie z kościelnymi przepisami zostało mu do niej jeszcze osiem lat. W cytowanym przez radio dokumencie nie ma uzasadnienia decyzji. Przywołane są dwa przepisy prawa kanonicznego, które mówią o sytuacji, w której "gdy posługiwanie jakiegoś proboszcza, na skutek jakiejś przyczyny, nawet bez jego poważnej winy, staje się szkodliwe lub przynajmniej nieskuteczne, może on zostać usunięty z parafii".


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zakrzewko
14:55 dziś
Roman

Doprawdy zadziwiasz. Szmatławce czytasz? Skąd to się...

Młodzież się bawi
14:30 dziś
Zzamiedzy

Nie wpisałem, że jp tak twierdzi nie mając podstaw.

Młodzież się bawi
14:29 dziś
Zzamiedzy

Nie mówiąc już o tym że młodzi spożyli za dużą dawkę...

Młodzież się bawi
12:49 dziś
Taka prawda

Najlepszy w tym wszystkim jest to, ze mimo...

Młodzież się bawi
11:04 dziś
Remanent

Może napoleon na odchodne przejdzie się po ulicach...

Rondo jednak na finiszu
10:59 dziś
May dość

Mamy dość tej gazety i jej politycznego stylu ....

Wybory do parlamentu UE
10:52 dziś
Pytam

A ten wyrok zapadł w procesie karnym czy cywilnym?...

Wybory do parlamentu UE
Dziś: 18Wczoraj: 25więcej 61125
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Czwartek 2 maja

24°
wiart: 6.82 m/s wilgotność 45% ciśnienie 1013 hPa zachmurzenie 33% opady deszczu 0 mm
Wschód: 05:01
Zachód: 20:14

PT

12° - 25°

SOB

13° - 23°

NIEDZ

12° - 22°

PON

13° - 22°

WT

9° - 16°

ŚR

3° - 11°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad tydzień temu, 2024-04-19

jan - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-08