Z ostatniej chwili

Forum Co w trawie piszczy

Monitoring Pasłęka a wyborcze plakaty.

dodał sobota, 18 maja 2019r.
Od paru lat słyszę o "monitorowanym" Pasłęku. Nie wiem jaka jest prawda pomimo, że chyba odczułem na sobie parę lat wcześniej i to w okolicach Toy Toya (nie żebym został ochroniony przez POlicję od zbirów ale przejęty przez POlicję wiedzącą gdzie mnie szukać). Wyglądałoby na to , ze Toy Toye są monitorowane i w ich okolicach można czuć się bezpiecznie, wywiesić plakat przedwyborczy chroniony prawem mając pewność, że nikt go nie zerwie, nie zalepi. Inaczej jest z kościołem na "Starówce", tam nie ma monitoringu, tam dla lewactwa "hulaj dusza, piekła nie ma, można......, można....." I tam właśnie każde ogłoszenie przedwyborcze "prawej strony" - kiedyś też PiS zanim został ŻydoPiSem (teraz w ogóle w Pasłęku ŻydoPiS nie wywiesza nic), a dzisiaj Konfederacji przedwyborcze plakaty chronione prawem są niszczone prawie natychmiast. Nie wiem, czy w Pasłęku też po roku 1945 w pobliżu kościołów osiedlano żydokomunę by "mieć baczenie" na działalność kościołów i ewentualnie zniechęcać różnymi sposobami wiernych od uczestnictwa w obrządkach religijnych, ale pomimo już prawie 30 lat od jakoby "odkomunizowania" państwa nadal w Pasłęku kościoły i okolice nie są chronione tak jak Toy Toye. Nie wiem też jakie powiązanie może mieć zrywanie plakatów Konferderacji - (sporadycznie dało się zauważyć też zaklejanie przez Jednostkę podległą UMiG co również może skutkować sankcjami) - z "niezamierzonymi" uszkodzeniami mojego budynku w ramach "przebudowy ulicy", których to uszkodzeń mimo upływu prawie miesiąca UMiG zlecający przebudowę nie usunął. Może czekają tak jak z uszkodzeniem 02.03.2013 mojego prawego oka przez byłego kapusia WSIarzy przy udziale biernym POlicji" i siedzącej za drzwiami "ełyty" pasłęckiej. W ówczesnej sytuacji "połytyczno-prawnej" czyli bandyckiego państwa, nie miałem szans na udowodnienie zbrodni, ale teraz, mimo, że zaszły tylko kosmetyczne zmiany w "praworządności" jednak sądownictwo szukające w zawodzie przyszłości zaczyna rozumieć Praworządność w jej normalnym, praworządnym znaczeniu, NIE ODPUSZCZĘ! I NIECH TO DOTRZE DO PANA BURMISTRZA! (A do POlicjanta który wówczas zadał mi pytanie po którym bandyta WSIarzy uszkodził mi oko, powiem tylko tyle - nawet "słupy" w POlicji muszą mieć jako takie rozeznanie, a nie w ciemno wykonywać rozkazy - dodam jeszcze, ze ja byłem szkolony na programie i pod kierunkiem przedwojennego oficera II RP gdzie szkolenie było wszechstronne, niespotykane w innych jednostkach i szkołach, gdzie wykorzystywano nie tylko jedno oko ale oba, a w ostateczności i słuch na którym do dzisiaj mogę polegać) O dalszym losie moich obecnych perypetii z "ełytami" Pasłęka pózniej.

Czerwiec
12
2019
Dodał środa, 12 czerwca 2019r.

Sprawa dotyczy nowelizacji prawa farmaceutycznego, a konkretnie kontrowersyjnego artykułu 86a, który zakłada, że apteka może sprzedawać leki bezpośrednio pacjentom lub "podmiotom wykonującym działalność leczniczą" (np. szpitale i przychodnie).

Na fakturze nie mogą widnieć np. fundacje lub samorządy, prowadzące instytucje takie jak domy dziecka i domy pomocy społecznej. Oznacza to, że mają one obecnie ogromne trudności z zakupem leków dla swoich podopiecznych.

Nawet jak firma kupi lek do aptecki samochowej albo zakład fryzjerski do dezynfekcji grozi do 5-ciu lat. Podopieczni w domach opieki niech umierają bo pisiory tak lubią starych.


Czerwiec
12
2019
Dodał środa, 12 czerwca 2019r.

Sprzed bazyliki w Licheniu usunięto pomnik przedstawiający kustosza sanktuarium, Eugeniusza Makulskiego, który klęczy przed Janem Pawłem II. Duchowny był jednym z bohaterów filmu "Tylko nie mów nikomu" Tomasza Sekielskiego - został oskarżony o molestowanie i wielokrotny gwałt.


Czerwiec
12
2019
Dodał środa, 12 czerwca 2019r.

Mateusz Morawiecki z nagrodą wPolityce.pl. "Bez was, kochani, nie byłoby dobrej zmiany"

Mateusz Morawiecki z nagrodą portalu wPolityce.pl. Biało-Czerwone Róże premier otrzymał m.in. dlatego, że "może ze spokojem spojrzeć w oczy swoim wyborcom". Szef rządu dziękował środowisku braci Karnowskich, bez których wygranej PiS by nie było. - Przyczynili się do zasadniczego rozszczelnienia tego układu zamkniętego - przekonywał


Czerwiec
12
2019
Dodał środa, 12 czerwca 2019r.

Warto się tak produkować skoro i tak tzw. elity antypisowkie uważają nas z prowincji m.in. wrzodem na d...e ? 


Czerwiec
13
2019
Dodał czwartek, 13 czerwca 2019r.

antypis gardzi prowincją

 


Czerwiec
13
2019
Dodał czwartek, 13 czerwca 2019r.

Wszelkie ,, nicky " i PISowcy nie wstyd wam , że Prezydent europejskiego mocarstwa witany jest na drodze gruntowej , a TRUMP z małzonką na dywanie ? To nie była wizyta , ale pic-knick.  W świecie na tę wizytę nikt nie zwrócił uwagi, a Rosjanie wcale nie przestraszyli się przybyciem gromadki młodzieńców. Iskander stojący pod Braniewem  z łatwością wysadzi w powietrze PATRIOTA pod Słupskiem. Nie chce wam się myśleć , czy w mózgach pręty zbrojeniowe. Zobaczycie jaka porażka dla nas będzie 1  września.TRUMP postara się. Co to oznacza w języku dyplomatycznym ? Chrapan nie chrap , tylko pisz komentarz o sukcesie.


Czerwiec
13
2019
Dodał czwartek, 13 czerwca 2019r.

Ty jontek każdą pierdołą się podniecasz aby tylko dokopać Polakom. Nie zesraj się ze szczęścia, bo ci stara nie zechce prać gaci.


Czerwiec
13
2019
Dodał czwartek, 13 czerwca 2019r.

Ty rozśmieszony nie śmiej się ze swojego nieuctwa. Pisz np  gdzie i na jakim obszarze te samoloty 5 generacji będą operować . Przestrzeń powietrzna Polski jest zbyt mała , aby one mogły na nas zrzucać bomby. A więc muszą lecieć na Petersburg albo Moskwę. A my na Rosję chyba nie zamierzamy napadać. Jeżeli wybuchnie konflikt zbrojny między mocarstwami , te samoloty będą realizował politykę Trumpa. Od Trumpa kupiliśmy samoloty dla Trumpa ? Nam potrzebny jest sprzęt defensywny , obronny a więc rakiety plot itp  Turcja dzisiaj oznajmiła , że zakupi od Rosjan rakiety S-400 mimo , że Trump powiedział   iż w takim przypadku on nie sprzeda F-35. I  co ciemniaku ? My kupiliśmy.


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

co będzies jontek matołectwu tlumaczyć. Najlepszym dowodem na ich durnotę jest to, że chrapcio, ktory trochę się zna na wojsko, co prawda komuszym ale to zawsze coś, na ten temat sie nie wypowiada. Jakiś ekspert napisał żeby Polacy sprawdzili czy w umowie są ujęte skrzydła bo jak nie ma to doplacimy. F16 otrzymaliśmy bez uzbrojenia i amunicji i latały tak ze dwa lata wróble strasząc. Amerykanin ci nie da pól dolara za darmo.


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

@Jontek, Jontek, raczej szewski poniedziałek, a nie świątek - nie wzywaj mnie  nadaremnie. O sukcesie niestety nie mogę napisać, pasłęcki układ zamkniety nadal nie zreperował mi uszkodzonej ściany mimo upływu już przeszło 1,5 miesiąca.

A co samolotów i "defensywy", od lat powszechnie jest znana maksyma, że - najlepszą obroną jest ATAK!  Każdy npl nie będzie chciał atakować wiedząc, że jego aktywa daleko po za linią frontu też mogą być skutecznie zaatakowane.


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

Widzę , że wojsko nie jest ci obce. Atak na ruskich  przez F-35 jak najbardziej mi się podoba, bo za kierownicami tych samolotów będą nasi Rodacy. Mam jeszcze wizję , której rodacy TRUMPA nie okreslili. Otóż widzę miejsce dla wysuniętej grupy dowodzenia US army  GIERŁOŻ k / Kętrzyna. Bezpieczeństwo Polski i Litwy pewne. Proponuję do rozbudowy bunkrów wykorzystać pozostałości muzeum tam znajdującego się . Przy pogłębianiu zwrócić uwagę na możliwość odnalezienia ,, bursztynowej komnaty ". Same radości przed nami po owocnej wizycie.


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

Zanim doszło do spotkania Duda-Trump w Waszyngtonie, amerykańscy kongresmeni wysłali list do prezydenta USA. Apelowali w nim, by wykorzystał swoje dobre relacje z polskim prezydentem i wywarł na niego wpływ w zakresie praworządności w Polsce. Zarzucają też obozowi PiS ograniczanie wolności słowa, a w piśmie pojawia się wątek restytucji mienia żydowskiego


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

Hej, opozycyjne owrzodzone tylne części ciała, nic do was nie dociera???? Nadal szczekacie na swój kraj???


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

Ty się śmiejesz ze swojego kraju podczas kiedy Polska na oczach traci niepodległość. F-35 , to pestka za którą Trumpy pobiorą grube pieniądze , a Rosjanie przygotują na nich  odpowiednie kulki, ale gorszą sprawą jest Wysunięte Dowództwo Dywizyjne armii USA przy granicy z Rosją. Wyjątkowa decyzja o charakterze zaczepnym , mimo ustaleń podczas rozmów Rosja- NATO. Jest to prowokacyjna decyzja , która mocno pogorszy sytuację w naszym regionie. Dzisiejsza niezależna prasa białoruska donosi , że podczas najblizszych wyborów zorganizowane zostanie referendum o połaczeniu Białorusi z Rosją. Teamat wspólnej waluty jest już daleko posunięty. Śmiej się śmieszku śmiej , ale uwzględnij , że temat wizyty u Trumpa jest pomijany przez Francję i Niemcy.  Rodzi się nowa sytuacja w Europie.


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

Najbardziej Polska traciła niezależność w czasie rządów Tuska.


Czerwiec
14
2019
Dodał piątek, 14 czerwca 2019r.

Niezależna prasa białoruska - jontek przeszedłeś sam siebie. Najlepszy dowcip roku, w/g mnie nikt tego nie przebije, hahahhahha. Trochę żyję na tym świecie , ale żeby takie pierdoły wypisywać na forum ????? Czytaj już lepiej GW lub WP. Co do Francji i Niemiec- wystarczy pozytywna opinia szefa NATO niż upadłej Markeli lub fircyka Macrona.


Czerwiec
15
2019
Dodał sobota, 15 czerwca 2019r.

dla debila śmieszka:Niezależna białoruska gazeta "Nasza Niwa" informuje o zamkniętej dla mediów naradzie najważniejszych polityków u prezydenta Aleksandra Łukaszenki. Narada miała się odbyć kilka dni temu, a jej temat, to sprawa niezależności Białorusi.  W ostatnim czasie najważniejsi rosyjscy politycy oficjalnie sugerują, że Białoruś może dalej liczyć na wsparcie finansowe ze strony Moskwy tylko wtedy, gdy zdecyduje się na pogłębienie integracji. Chodzi między innymi o wprowadzenie wspólnej waluty, wspólnego urzędu celnego i sądu.


Czerwiec
15
2019
Dodał sobota, 15 czerwca 2019r.

do idioty śmieszka: Do tych krajów Polska eksportuje najwięcej

Miejsce 1.

Niemcy

Wartość eksportu: 159,622 mld zł (ok. 38,2 mld euro)

Procentowy udział w eksporcie: 25,0 proc.

Miejsce 4.

Francja

Wartość eksportu: 35,745 mld zł (ok. 8,6 mld euro)

Procentowy udział w eksporcie: 5,6 proc.


Czerwiec
15
2019
Dodał sobota, 15 czerwca 2019r.

Bezsens prowadzić z ciemnotą PISowską i debilstwem rozmowy. Czytajcie prasę bieżącą innych krajów ,, śmieszki " i Chrapany. Zwolennik wojny widzi sukces w postaci zwycięstwa jeżeli za pomocą F-35 zniszczy Kreml i pozostałości pamiątek po Leninie w Petersburgu. A może śni się tobie , że za pomocą tych samolotów poprowadzimy operację podobną do ,, bitwy o Anglię " ? Mam przekonanie , że twórcą nowej strategii wojennej jest oszołom Antoni Macierewicz schowany w ciemnościach u o Rydzyka chwilowo. Coraz więcej publikacji czytam mądrych specjalistów sugerujących , że dokumenty podpisane są tylko ,, intencyjne " i to się nie zrealizuje. Putin analizować potrafi i przekonać Trumpa potrafi. Iran potrzebuje Putina bardziej niż Trump Polski.


Czerwiec
15
2019
Dodał sobota, 15 czerwca 2019r.

Waża się losy Polski i jej przyszłość. Nikt tak naprawdę nie wie, co będzie dalej ale PiS, obecnie rządzący Polską stara się wykorzystać obecnie korzystną dla Polski sytuację międzynarodową i wzmocnić nasze bezpieczeństwo. Ponieważ Polska jest za słaba aby samodzielnie sprostać zagrożeniom, musi się na kimś oprzeć. Niemcy i Rosja, nasi najbliżsi sasiedzi ze zrozumiałych względów odpadają, opiera sie więc na USA, które akurat teraz mają swoje interesy zbieżne z naszymi i to wykorzystujemy. Czy to się uda - przyszłość pokaże ale krakania naszych pasłęckich "strategów" i "analityków" w rodzają "jontka" wzbudzają śmiech pusty i nic więcej. To powtarzacze wrogich Polsce "totalnych" POwców, zapatrzonych w niemieckich "europejczyków".


Czerwiec
15
2019
Dodał sobota, 15 czerwca 2019r.

Jestem debil, idiota, ciemnota pisowska i debilstwo. Niech będzie jeżeli w ten sposób chcecie się dowartościować. Jontuś,pytanie dość proste , powinieneś nie mieć kłopotów z odpowiedzią- czy znasz głupich specjalistów? Ale do rzeczy. Na całym świecie państwa się zbroją a tu mądrala wybrzydza nad F-35. Na kogo mamy liczyć skoro Niemcy przyznają że ich armia jest słabiutka a we Fracji to nawet te super helikoptery nie latają.? Putin się zdenerwował bo są u nas wojska USA ale napaść na Ukrainę to taki psikusik , prawda jontku? Co do rozmów Białorusi z Rosją toco proponujesz? od razu poprosić by nas też Putin łyknął? Napisałeś że czytasz mądrych specjalistów to podziel się z nami wiedzą , tylko niczego nie przekręc.


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

Napisałeś śmieszek: Jestem debil, idiota, ciemnota pisowska i debilstwo. I na tym poprzestańmy.


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

chrapcio zaczął wątek od stwierdzenia: w okolicach Toy Toya (nie żebym został ochroniony przez POlicję od zbirów ale przejęty przez POlicję wiedzącą gdzie mnie szukać). Ty masz  zwidy człecze breszczaty na jedno oko. Wykop sobie ziemlankę w lesie, tam ciebie nie znajdą.


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

do swoje wiem , też się dowartościowujesz?????


Czerwiec
16
2019
Dodał niedziela, 16 czerwca 2019r.

Ja ? Dowartościowywać zestawiając sie  z tobą? Żarty sobie robisz. To tak jakby koń miałby się porównywać z mułem.


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :zamek
11:22 dziś
Julia

Co tam droga do Łukszt. Dziś na sesji w powiecie...

Drogowcy mają czas
10:42 dziś
Moja

Na ulicy Steffena znak wskazujący pierwszeństwo...

Ciężarówką po ul. Steffena
10:07 dziś
Ktoś

Z tą "Nadzieją" to taka ironia, czy to będzie...

Drogowcy mają czas
10:06 dziś
Droga do Łukszt

JP zapytaj może swego ziomka Macieja R PANA Z...

Drogowcy mają czas
10:01 dziś
Ktoś

Kasa z miasta, jeżeli już, powinna iść tylko na...

Polonia gra w Działdowie
09:27 dziś
Uwaga

Jakie to typowe. Jak się nie ma argumentów to się...

Polonia gra w Działdowie
08:51 dziś
Bogdan

Póki co.... Połatajcie te dziury, które z dnia na...

Drogowcy mają czas
Dziś: 13Wczoraj: 20więcej 61729
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
21:19
Jurek

Zapraszamy Państwa do komentowania wątków związanych...

Wybory samorządowe 7.04.2024
Pogoda

Pasłęk, Piątek 17 maja

19°
wiart: 7.25 m/s wilgotność 46% ciśnienie 1021 hPa zachmurzenie 0% opady deszczu 0 mm
Wschód: 04:34
Zachód: 20:41

SOB

7° - 20°

NIEDZ

9° - 22°

PON

11° - 23°

WT

12° - 22°

ŚR

13° - 23°

CZW

13° - 25°

Aktualności forum
Damy radę - Ponad 2 tygodnie temu, 2024-04-19

jan - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08

Polityka  Bartek Zalewski też

anusz - Ponad miesiąc temu, 2024-04-08